+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляний навіс і скляні двері в приватний будинок (вул. Звіринецька)

  Термін 07.05.13
  Завдання: виконати скління приямків (2шт) підвальних вікон, для запобігання попадання в приямки снігу і води.


  Скляний навіс являє собою скло триплексированное товщиною 17мм, виконане за формулою 10+1+6, де 10 – скло прозоре гартоване товщиною 10мм з полірованими кромками по периметру, 1 – шар прозорого полімеру, 6 – скло прозоре гартоване товщиною 6мм з полірованими кромками по периметру.
  Формула триплексу підібрана згідно з розрахунками на снігове і вітрове навантаження. Триплексированное скло встановлюється на каркас за допомогою точкових кріплень з нержавіючої сталі. Каркас виконується з металу з полімерним фарбуванням.
  Термін виготовлення скляного навісу – 10 робочих днів
  Термін монтажу скляного навісу – 1день
  Скляні міжкімнатні двері (2шт).
  Задача встановлення скляних дверей в підвальному приміщенні замість дерев’яних.

  Існуючі двері розташовані в підвальному приміщенні, яке піддалося затоплення, внаслідок чого дерево розмокло. Для уникнення повторення ситуації було прийнято рішення замінити дерев’яні на скляні двері в алюмінієвих коробках.

  Двері виконані зі скла надпрозорого (Діамант) матового загартованого товщиною 8мм Скло «діамант» дозволяє піти від ефекту зеленого скла в його торці, що важливо для замовника, т к весь підвал витриманий в білому кольорі. Двері встановлюються в алюмінієву коробку з ущільнювачами. Скляні двері комплектуються бічними петлями і натискною ручкою.

  Колір фурнітури – анодований алюміній (під колір коробки)

  Термін виготовлення скляних міжкімнатних дверей – 5 робочих днів
  Термін монтажу скляних міжкімнатних дверей – 1 день

  Вгору