+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляний фасад в приватному будинку (Вишеньки 15.05.13)

  Завдання: виконати фасад і огорожу тераси.

  До початку робіт ERAGLASS

  Скляний фасад

  Скажемо прямо, замовлення обговорювалося за рік до того, як почалися будівельні роботи по ньому. Замовник – людина скрупульозна і принципова захотів вникнути у всі тонкощі конструктиву, тому проект довго затверджувався і змінювався, вибиралася не одна фасадна система, що надавалися різні зразки. Це все вимагало чимало часу. Але в підсумку прийшли до спільної думки і вийшло те, що вийшло.

  Спочатку планувалося склити терасу моносклом товщиною 10 мм з максимальним відкриванням скла при необхідності. Від цього варіанту відмовилися, так як замовник захотів довгими зимовими вечорами відпочивати на терасі і спостерігати навколишній ліс. Монокло за своєю природою «холодне» і промерзає, тому вибір залишився за «теплим» заскленням.

  Скління фасаду виконано стояково – ригельним. Заповнення – склопакет товщиною 28 мм, виконані за формулою 6+14+8, де 6 – скло прозоре гартоване товщиною 6 мм, 14 – дистанція заповнена аргоном, 8 – скло прозоре гартоване товщини 8 мм. склопакети вставлені розділові смуги (шпроси), що імітують поділ вікна рамками. Всі фасадні конструкції покриті шпоном під дерево максимально наближеним до кольору даху і стін будинку. Формула склопакета розрахована з урахуванням снігових і вітрових навантажень, а також побажання замовника бачити максимально великі прольоти скла.

  Фасад включає в себе розсувні профільні двері. Бажанням замовника було бачити максимальні по ширині дверей, щоб при бажанні їх можна було прибрати в сторону і отримати максимально відкриту веранду. Розпашні двері як варіант відпали відразу, так як з-за своєї ваги не могли нормально функціонувати. Залишався варіант розсувних дверей, але і тут виникли труднощі в підборі системи, так як двері були габаритами 3м*2м, а враховуючи профіль і склопакети, то виходив чималу вагу.

  Зупинилися на розсувній системою «ALUMIL» (Греція). Також довелося повозитися над доопрацюванням системи, тому, що замовник захотів, щоб двері були обладнані москітними сітками (це важливо, так як зовсім поруч знаходиться сирої і густий ліс із безліччю комах, зовсім не полегшують відпочинок). Ще одна складність у виготовленні (вірніше при вимірах) була в тому, що верхня частина фасаду повинна була бути арочної, що збільшило часові рамки виготовлення скляного фасаду.

  Скляний фасад являє собою ламану лінію, тому довелося придумувати декор на поворотах фасаду, щоб закрити стики кутів. Вийшли з положення наступним чином: виміряли чітко кути і зігнули накладки з ранили завтовшки 1 мм, покривши їх шпоном. Накладки вийшли ідеально і дуже гармонійно вписалися в скляний фасад. Дрібні деталі дуже важливо для фасаду, так як завжди виникає питання коли змонтований фасад ніж закладати щілини, стики і інші технологічні нюанси. З ними провозишся іноді більше, ніж з фасадом в цілому. Ще одна складність виникла під час монтажу склопакетів з-за їх габаритів, так як замовник хотів бачити їх максимально широкими (вага пакета приблизно 200 кг). Довелося витратити час і сили, тому, що краном здійснити монтаж не вдавалося, тому все вручну. Але досвід і майстерність монтажної бригади не підвели і були на висоті.

  У підсумку результат можна побачити на фото. Скажу без зайвого хизування. Що після завершення робіт по скляному фасаду, було кілька звернень від замовників з аналогічних питань саме з посиланням на скляний фасад у Вишеньках.

  Терміни виготовлення скляного фасаду – 20 робочих днів

  Терміни монтажу скляного фасаду – 7 днів

  Скляне огородження тераси другого поверху

  Огородження виконано зі скла загартованого тонованого в масі (бронза) товщиною 10мм з полірованими кромками по периметру. Колір скла настійно був рекомендований нами замовнику під колір будинку. Він спочатку впирався, а після монтажу дуже дякував за ставлення до роботи. Фрагменти скла встановлюються між вертикальними стійками і закріплюються в П-подібний профіль. Зверху встановлений поручень (труба 50*30мм), знизу залишений зазор для запобігання скупчування і намітання снігу в зимовий період. Весь метал огорожі покритий полімерною фарбою і шпоною під колір будинку, що дозволяє уникнути корозії і легко вписати скляну огорожу в загальну структуру будинку. Стійки підібрані оптимальної висоти та перерізу з розрахунком всіх міцнісних навантажень і мінімального хитання. За задумом конструктора скляне огородження є як би продовженням нижнього фасаду.

  Після закінчення робіт ERAGLASS над скляним фасадом

  Терміни виготовлення скляного огородження – 10 робочих днів

  Терміни монтажу скляного огородження – 2 дні

  Вгору