+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляний дашок (вул. Липська, приватна квартира)

  Побажання замовника, враховуючи останній поверх будинку, бачити навіс, який пропускав світло, захищав би від сонячних променів і не пропускав би опадів. Вибір зупинився на козирку зі скла. Причому (не для хвастощів буде сказано), замовник прораховував скляний козирок у багатьох фірм. Однак, уточнивши всі подробиці і побувавши на об’єкті, багато компаній відмовилися від реалізації даного замовлення.

  Взагалі, скляні козирки дуже специфічні вироби. Попередньо необхідний в обов’язковому порядку розрахунок міцності по склу і металоконструкції. Цей розрахунок диктує товщину скла і перетин металоконструкцій, які дозволяють витримувати скляного козирка вітрові, снігові та інші навантаження. Також необхідно врахувати конструктив скляного козирка для можливого його подальшого обслуговування та експлуатації (а саме, при монтажі можливість ходити по фрагментах скляного козирка, мити його в подальшому і т. д.).

  Виходячи з усього вищевикладеного, козирок був виконаний з скла триплексированного (6с+1+6) товщиною 13 мм, де 6с – скло тоноване в масі (графіт) загартоване товщиною 6мм; 1 – шар прозорого полімеру; 6 – скло прозоре гартоване товщиною 6 мм Скло тоноване (графіт) було обрано для скляного козирка під колір металоконструкції. Металевий каркас виконаний шляхом художньої ковки. Метал пофарбований в чорний колір порошковим напиленням.

  Взагалі, у скляних козирках застосовується скло триплексироване, хоча, наприклад, скло 10 мм міцніше триплексу 6+6 мм. Якщо загартоване скло розбивається, то воно обсипається дрібними негострими осколками. Відповідно, при розбитті одного скла козирка ( все в житті буває), воно не осипається на голову а висить на другому склі за допомогою триплексирующей плівки, яка виступає клеєм для осколків скляного козирка (безпека людей перш за все).

  Фрагменти скляного козирка кріпляться до металевого каркасу за допомогою точкових фітингів, пофарбованих у колір каркаса. Скляні фрагменти виводяться в один рівень за допомогою прозорих ПВХ підкладок, які встановлюються між металом і склом. Зазори між скляними фрагментами заповнюються прозорим герметиком, для запобігання протікання скляного козирка.

  Але найбільша трудність – це підйом і монтаж скляного козирка. Це останній поверх, будинок старий і над балконом скатний дах зі слуховим вікном. Сам балкон вузький, так, що не розвернутися. Тому, доводилося, загалом і в цілому, монтажники спали на цьому об’єкті багато нервів. Але головна мета була досягнута – замовник залишився дуже задоволений скляним козирком.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення та монтажу скляного козирка – 15 робочих днів.

  Вгору