+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляний дашок над вхідними дверима (вул. Горького)

  Козирок представляє собою радиусную металоконструкцію у вертикальній площині. Металоконструкція – художня ковка. Накриття козирка виконується зі скла тонованого в масі (графіт) під фасад будинку, загартованого товщиною 10мм. Фрагменти скла виконані гнутими і повторюють радіус металоконструкції.

  Взагалі всі роботи пов’язані з гнутим склом тягнуть за собою певні труднощі, т.я. гнуття скла виконується з певною похибкою і на стиках скла виходять зазори не ті, що планувалося. Також виникає питання дотримання в скляному козирку цілісності дуги, що досягається шляхом вирівнювання скла за допомогою прозорих акрилових підкладок. Фрагменти скляного козирка закріплюються на металоконструкції за допомогою точкових п’ятаков з нержавіючої сталі. Крім того п’ятаки були задекоровани фарбованими накладками (за бажанням замовника) в колір фасаду. Зазори між фрагментами скляного козирка заповнюються прозорим герметиком (необхідно брати герметик дорожче і якісніше, це дуже важливо).

  Складності монтажу скляного козирка (а без них нікуди) полягала в наступному: по-перше, центр міста проїхати до об’єкта досить важко, по – друге, робота з лісів і робота галаслива, мешканці незадоволені, в третіх, ліси встановлені прямо на вході в під’їзд, що заважає проходу мешканців (вони, як на зло, почали інтенсивний рух під скляним козирком, як тільки монтажники приступили до роботи).

  Тим не менш, незважаючи ні на що, роботи були успішно завершені та прийняті замовником без зауважень.

  Терміни виготовлення скління козирка – 15 робочих днів

  Терміни монтажу скляного козирка – 2 дні

  Вгору