+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні вхідні групи (вул. Гончара, 30-А)

  До виконання робіт ERAGLASS:

  Обсяг робіт: дві скляні вхідні групи і три окремі вітрини і демонтаж існуючих конструкцій. Виконані в теплому алюмінієвому профілі з заповненням однокамерним склопакетом. На перший погляд нічого особливого, категоричною вимогою замовника було виконання скляні вітрини цільними, без розбивки. А розміри отворів під склопакет приблизно 3600 мм*2 400. (нестандартне скло і пакетування таких габаритів досить проблематично). У підсумку скляні вітрини були виконані у вигляді однокамерного пакету товщиною 34 мм з прозорого скла загартованого 10 мм і 8 мм з дистанцією 16 мм, заповненій аргоном. Розрахунок формули склопакетів виконувався з урахуванням вітрових і снігових навантажень на конструкції. Вага кожного склопакета приблизно 390 кг.
  Як повідомив згодом замовник багато фірми, де він намагався розмістити замовлення, відмовилися від виконання, зважаючи на складність пакетування склопакетів таких габаритів і найголовніше тому, що ні кран ні маніпулятор, які істотно полегшили б монтажні роботи не могли подати склопакети на місце їх установки через особливості фасаду будівлі. Всі роботи по монтажу проводилися вручну.

  Після проведення робіт ERAGLASS


  Підсумок: Скляні вхідні групи в «теплом» алюмінієвому профілі (2 шт) та три скляні вітрини в «теплом» алюмінієвому профілі, пофарбованому полімерною фарбою, виготовлені за 10 календарних днів і змонтовані за два дні. Об’єкт зданий 26.12.12. Замовник задоволений поїхав на курорт зустрічати Новий Рік.

  Вгору