+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні сходи (вул. Маршала Тимошенко, 13, офіс)

  Термін 25.01.15

  Завдання: виконати красиві сходи в стилі «Hi-Tech» для сучасного офісу.

  До початку роботи ERAGLASS

  Виготовленню таких несучих конструкцій, як скляні сходи, скляні козирки і т. д, передує обов’язковий розрахунок міцності. В результаті розрахунку на міцність, прогин та інше, визначається конструктив каркаса сходів, сходів і огорожі.

  Робота над конструкцією скляних сходів

  Каркас сходи зі скляними сходинками був виконаний з полірованої нержавіючої, профільної труби. Косоури були виконані звареними, шви заполированы. Огородження сходів являє собою стійки з полірованої нержавіючої сталі круглого перерізу з декоративними чашками, щоб приховати кріплення. Заповнення між стійками: труба з полірованої нержавіючої сталі діаметром 10 мм (три штуки паралельно один одному). Зверху на стійках встановлений поручень з полірованої нержавіючої труби діаметром 50 мм. найважча задача в процесі виробництва і монтажу скляних сходів була в наступному: як зміцнити каркас скляних сходів на бічній несучої стіни. Замовник не хотів бачити додаткових стійок в підлозі під самим косоуром скляних сходів. Були розроблені спеціальні кронштейни — розкоси з нержавіючої сталі. Вони були жорстко закріплені в бічну стіну анкерами. Також до цих кронштейнів були прикріплені стійки огородження скляних сходів.

  Вибір сходин для скляних сходів

  З приводу сходин, також було багато обговорень з замовником. Вибір був зроблений на користь скляних сходів. Спочатку ширина проходу скляних сходів була 900 мм, відповідно, планована товщина щаблі – 21 мм. Замовник захотів розширити прохід скляних сходів до 1200 мм і без додаткових металевих кронштейнів.

  Вихід був знайдений за рахунок збільшення товщини скляних сходів. В результаті скляні східці були виконані товщиною 32 мм за формулою 10+1+10+1+10, де 10 – скло надпрозоре «Diamond» загартоване товщиною 10 мм, 1 – шар прозорого полімеру. Було обрано скло «Diamond», так як воно очищене від заліза і торці в ньому не темно — зелені, а прозорі з блакиттю. Цей момент був принципово важливий, тому, що всі торці скляних ступенів видно і повинні бути максимально прозорими. Також планувалася підсвічування ступенів. А світлодіоди підкреслюють прозорість або «зеленцу» скла. Також на скляні східці були нанесені матові смуги. Це зроблено для того, щоб запобігти ковзанню взуття (особливо жіночих підборів) по щаблях скляних сходів. До речі матовість також підкреслює прозорість або зеленоватость скла, а замовник хотів, щоб скляні сходи були максимально прозорими.

  Скляні сходи кріпляться до косоуру за допомогою точених п’ятаков з нержавіючої сталі (на кожну ступінь скляних сходів по чотири п’ятака). П’ятаки фіксуються зі скляною сходинкою за допомогою двокомпонентного клею і ультрафіолетового світла. Також на пятаках передбачено регулювання, для виставлення скляних сходів у рівень.

  У загальному і цілому робота по скляніх сходах копітка і непроста. Але головне, що замовник виявився задоволений повною мірою.

  Результати роботи ERAGLASS

  Терміни виготовлення і монтажу скляних сходів – 20 робочих днів.

  Вгору