+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні сходи (пл. Ленінградська, офіс)

  Термін 25.01.14

  Завдання: виконати сходи, відповідну сучасним вимогам архітектури і дизайну.

  До початку роботи ERAGLASS

  lestnica-1Скляні сходи являє собою каркас з нержавіючої сталі (косоур). Сходи виконані із скла триплексированного завтовшки 21 мм за формулою 10+1+10, де 10 – скло загартоване товщиною 10 мм; 1 — шар прозорого полімеру. Скляні сходи кріпляться до каркаса сходів за допомогою точкових фітингів (п’ятаков) з нержавіючої сталі. У фітингів є можливість регулювання для виставлення скляних ступенів в рівень. Таке поєднання в конструктиві скляних сходів (нержавіюча сталь і скло) були підібрані зовсім не випадково. Це поєднання найбільш повно відповідає стилю «Hi-tech».

  А цей стиль, в свою чергу, як не можна краще підходить частка сучасних офісів. Взагалі в скляних сходах вооз застосування можна і «чорного» металу, пофарбованого порошковим напиленням. Але, по-моєму, скляні сходи із застосуванням нержавіючої сталі виглядає набагато ефектніше і, якщо так можна висловитися, багатшим. Також, тут є чисто технічний нюанс.

  При використанні нержавіючої сталі, стійки виготовляються в цеху, а їх монтаж і монтаж перил відбувається безпосередньо на об’єкті. Тобто, всі зварювальні роботи та облаштування сходів можна виконати на об’єкті, потім все заполірувати і надати скляній сходах товарний вигляд. З сходами ж з чорного металу все трохи інакше. Металеві фрагменти скляних сходів повинні бути фарбовані, щоб запобігти корозії.

  Отже, зварювання фрагментів за місцем небажана, оскільки виникає необхідність відновити шар фарби в місцях зварювання. Це все виконується вручну і явно відрізняється в гіршу сторону за якістю від фарбування в цеху. Інший варіант збору фрагментів скляних сходів – це механічне з’єднання кріпленнями фрагментів скляних сходів, щоб не пошкодити лакофарбове покриття. Але це часто приводить до збільшення люфту металокаркаса скляних сходів.

  У даній конструкції скління сходи присутній, також скляна майданчик, безпосередньо, у двері, ніби, у продовження скляних сходів. Огорожа скляних сходів виконано з нержавіючої сталі. Воно являє собою стійки круглого перетину із заповненням прутком з нержавіючої сталі (по три штуки паралельно один одному). Над стійками встановлений поручень круглого перерізу з нержавіючої сталі.

  До речі, в даному випадку скляні сходи виконані прозорими (їх тут небагато, всього п’ять шт), а взагалі в скляній сходах з повноцінним маршем (де присутні, принаймні, 15 — 18 ступенів) скляні сходинки виконуються з матовими смугами. Це необхідно для того, щоб нога не ковзала по гладкому склу на довгому марші.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення та монтажу сходів з скла – 15 робочих днів.

  Вгору