+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки з дверима (вул. Маршала Тимошенко, 13, офіс)

  Термін 25.02.15

  Завдання: оптимально розмежувати приміщення офісу скляними перегородками.

  До початку роботи ERAGLASS

  Скляні перегородки з дверима виконані з прозорого скла загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. Фрагменти скляних перегородок встановлюються в алюмінієвий П – подібний профіль 40х20 мм Зазори між скляними фрагментами заповнюються прозорим герметиком. Це необхідно для більшої жорсткості конструкції і для виведення одній площині скляної перегородки, так як скло під своєю вагою має певний прогин, часто в різних площинах. На поверхні скляних перегородок наносяться матові логотипи. Це особливо ефектно на вхідних скляних дверях і в кімнаті переговорів. Психологічно це впливає на клієнта і зайвий раз переконує його в серйозності намірів компанії. Нанесення матових зображень та логотипів на скляні перегородки та скляні двері, крім усього іншого, надає офісу ділової та просто гарний вигляд. Матовість скляних перегородок, також, робить непрозорими приміщення (де це необхідно) і м’яко розсіює сонячне світло, практично, без втрат.

  Скляна перегородка з дверима: особливості

  Скляні перегородки включають в себе розпашні скляні двері. Двері виконуються із загартованого скла 10 мм. Двері комплектуються петлями, підлоговими доводчиками, нижніми кутовими замками, трубчастими ручками. Маятникові скляні двері дуже зручні саме для офісних приміщень, особливо де працює багато людей. Підлоговий доводчик дозволяє скляним дверям самим закриватися після проходу людини. Петля маятникових скляних дверей дозволяють їм працювати в обидві сторони, що дуже зручно, коли у людини руки зайняті. Також підлоговий доводчик скляних дверей дозволяє фіксувати її в положенні 90 градусів від початкового положення. Це дозволяє без перешкод заносити, наприклад, меблі. Нижній кутовий замок дозволяє закривати скляні двері, але перебуваючи внизу, не псує загальний вигляд цільноскляної конструкції.

  Скляні перегородки з дверима в офісі дозволяють максимально використовувати корисну площу приміщення. Також, на відміну, наприклад, від гіпсокартонних, перегородки з скла можна сміливо використовувати в будь-яких конфігураціях, не прив’язуючись до освітлення. Скляні перегородки прекрасно пропускають денне світло. Звукопоглинання скляних перегородок становить приблизно 36 децибел. Це відповідає спокійній розмові між людьми.

  Взагалі, наявність скляних перегородок в офісі створює враження про світлих і прозорих наміри компанії.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення скляних перегородок і дверей зі скла – 10 робочих днів.

  Термін монтажу скляних перегородок і дверей зі скла – 4 робочих дня.

  Вгору