+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки в стоматологічній (вул. Драгоманова, 6)

  Термін 20.12.12

  Завдання: скляні перегородки та двері.

  P1090523 P1090518

  Клініка розташована на першому поверсі житлового будинку, кабінети в клініці невеликі і досить вузький коридор. Внаслідок цього вибір був зроблений на користь скляних перегородок. Скляні перегородки виконані з прозорого скла загартованого товщиною 10мм. На всю поверхню скляних перегородок нанесені смуги шляхом художнього матування. Частота матових смуг підібрана так, щоб не перешкоджати проникненню денного світла через зовнішні вікна і , в той же час, створювати ефект непрозорості.

  Завдяки цьому коридор, відокремлений скляними перегородками від кабінетів лікарів, вийшов досить світлим. Перегородки включають в себе розсувні скляні двері, які комплектуються плоскими ручками і підлоговими замками. Вибір розсувних скляних дверей і плоских ручок до них обумовлений, знову ж таки, вузьким коридором. Розсувні скляні двері дозволяють з успіхом вирішувати цю проблему.

  Скляні двері в коробці були встановлені в підсобні приміщення. Полотно дверей виконано з матового скла загартованого товщиною 8мм Полотно встановлено в алюмінієву коробку на бічних петлях. Скляна двері комплектується натискною ручкою з замком.

  Колір фурнітури – анодований алюміній, що гармонійно поєднується з коробкою і зі скляними перегородками, встановленими в алюмінієвий П-подібний профіль 40*20 мм, розташований по периметру перегородки.

  Термін виготовлення скляних перегородок і міжкімнатних скляних дверей – 10 робочих днів
  Термін монтажу – 2 дні

  Вгору