+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки в офісі. Харківське шосе

  Термін 31.05.13

  Завдання: оптимальний поділ простору офісного приміщення на робочі зони у відповідності з сучасними вимогами та віяннями офісного стилю.

  Перегородки виконані з прозорого скла загартованого товщиною 10мм з полірованими кромками по периметру. Фрагменти скла встановлені в алюмінієвий П-подібний профіль 40*20мм. цей профіль використовується нашою компанією при монтажах скляних перегородок досить часто, т.я., незважаючи на свою простоту і мінімалізм, він є ідеальним елементом, коли необхідно підкреслити легкість і прозорість скляної перегородки. На тлі загальних розмірів скляної перегородки даний профіль практично непомітний і не кидається в очі. Взагалі, скляні перегородки вигідно відрізняються в цьому відношенні від профільних алюмінієвих і металопластикових своєю монолітністю і однорідністю.

  Для жорсткого закріплення верхнього горизонтального профілю до підвісної стелі, передбачені запотолочные точкові кронштейни, до яких кріпиться профіль через плиту стелі.

  Зазори між фрагментами скла заповнюються прозорим герметиком. Це дозволяє вирівняти скляну перегородку (під власною вагою фрагменти скла трохи провисають) і надати їй додаткову жорсткість, зменшивши кочення скла.

  Скляні перегородки включають в себе розсувні скляні двері. Двері комплектуються розсувною системою, підлоговим замком і точкової плоскою ручкою. Розсувні двері були запропоновані замовнику з причини наявності в офісному приміщенні «теплих підлог». Спочатку планувалася установка скляних розсувних дверей на нижніх доводжувачах, але це вимагає штроблення в підлозі ніші глибиною 60 мм, що виявилося технічно неможливим. Тому вибір був зроблений на скляних розсувних дверях.

  На всю поверхню скляних перегородок і дверей були нанесені матові смуги шляхом піскоструменю. На дверях у переговорний зал виконаний логотип компанії і назва. Це підкреслює важливість і особливість даного приміщення

  Складність монтажу конструкцій полягала в тому, що будинок новий, ліфти ще не працюють, тому доводилося піднімати скла в ручну на восьмий поверх з досить вузькими сходами з низькими маршами.

  Стоки виготовлення скляних перегородок та скляних дверей – 10 робочих днів
  Терміни монтажу скляних перегородок та скляних дверей – 3 дні

  Вгору