+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки в агросалоні (р. Кіровоград вул Мурманська 28 м.)

  Агросалон вибудував величезні павільйони для виставки та продажу сільськогосподарської техніки. Для розміщення персоналу, що обслуговує даний комплекс необхідно було виконати кабінети, розмежовані перегородками. Вибір був зроблений на користь перегородок зі скла. Так як терміни виконання скляних перегородок були обмежені, а будівельної готовності не спостерігалося, компанією «Ера Гласс» було прийнято рішення керуватися (за попередньою домовленістю) креслярськими відмітками підлоги і стелі. Також було вжито заходів, щоб максимально зменшити кількість виїздів конструкторів і монтажників на об’єкт. Це дозволило скоротити витрати, так як замовник вимагав максимальних знижок за ціною. Обмовлюся, що об’єкт налічував приблизно 300м кВ скляних перегородок і скляних розсувних дверей. Як правило на таких замовленнях (від 100м кВ скляних перегородок) доводиться давати мінімальну ціну, щоб взяти замовлення.

  У таких ситуаціях (чим більше замовлення, чим довше він може тривати дуже важливо чітко розпланувати ( в тому числі і логістику), особливо якщо об’єкт в іншому місті.

  Повернемося, все таки, до наших перегородок. Перегородки виконані з прозорого скла загартованого товщиною 10мм з полірованими кромками по периметру. Скляні фрагменти встановлені в алюмінієвий П-подібний профіль 20*20мм. Вертикальні зазори між фрагментами

  скла заповнені прозорим герметиком. Перегородки включають в себе розпашні скляні двері. Двері комплектуються петлями, підлоговим доводчиком, нижнім кутовим замком, трубчастої ручкою.

  В нашій ситуації застосування перегородок зі скла – великий плюс. Павільйони під агротехніку величезні. На тлі цієї масштабності скляні перегородки, як би, губляться, їх практично не помічаєш. У теж час, співробітники за скляними перегородками можуть спокійно спостерігати за тим, що відбувається в павільйонах. Скляні перегородки з дверима зі скла зайвий раз підкреслюють для відвідувачів і покупців прозорість фірми і ясність наміри продавця. У справі продажу, особливо такої продукції (а це вам не тостер з кавомолкою, порядок цін значно відрізняється), кожна дрібниця має вказувати на чесність, прозорість та надійність продавця, в тому числі і скляні перегородки кабінетів.

  Термін виготовлення скляних перегородок та скляних дверей – 15 робочих днів
  Термін монтажу скляних перегородок та скляних дверей – 10 днів

  Вгору