+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки (У Вал 52.)

  Термін 23 12.13 (3 дні)

  Завдання: виконати скління залу переговорів.

  Спочатку ставилося завдання в досить темному приміщенні встановити перегородки, але без шкоди проникнення денного світла. Тому вибір був зупинений на скляних перегородках. Одним з нюансів об’єкта було те, що висота стель становила – 3600мм, що не вписується в стандартний розмір скла (3210мм). А оскільки замовник не хотів виконувати опуски стелі до висоти 3200мм, мотивуючи це, знову ж таки, зменшенням денного освітлення, то було прийнято рішення виконувати перегородку зі скла нестандартних розмірів «Джамбо» (воно може бути висотою і 5м).

  Скло виконано матовим загартованим, товщиною 10мм з полірованими кромками по периметру. Матовість на скляній конструкції була виконана шляхом піскоструменю і подальшої обробки фрагментів скла гідрофобної рідиною. Ця обробка дозволяє зменшити ефект відбитків пальців на скляній перегородці та інше забруднення фрагментів скла. Досить протирання перегородки зі скла раз в тиждень миючим засобом для скла (а не кожен день).

  У свою чергу матовість сприяє м’якому розсіюванню світла в інше приміщення за мобільною скляною перегородкою, практично не зменшуючи його інтенсивності. Також матова скляна перегородка в залі переговорів практично непрозора і дозволяє вести плідну роботу, як кажуть «без сторонніх очей». Фрагменти скла встановлюються в алюмінієвий клемний профіль висотою 50мм. Вибір профілю обумовлений, знову таки висотою скла. І якщо при висоті скляних перегородок до 3м можна розглядати мінімальні профілі (навіть заввишки 20мм) з клин-гумою, то при висотах більше ніж 3м є ймовірність «вискакування» скла з профілю під своєю вагою. Тому необхідно застосування профільних систем зі штапіком або з затискними кліпсами.

  Скляна перегородка включає в себе розсувну одностворчатую скляні двері. Скляна двері комплектується точкової плоскою ручкою підлоговим замком і розсувною системою (ролики, верхні стопори, направляюча). Двері виконани висотою 2,5 м. Напрямна закріплена на сусідні скляні фрагменти за допомогою точкових кріплень з нержавіючої сталі.

  Над дверима передбачена скляна фрамуга. Дана конфігурація обумовлена тим, що при висоті скляних дверей 3600 мм , вона буде важити 90 кг, що не дуже зручно в експлуатації (особливо якщо дверима користуються особи слабкої статі). З монтажем труднощів не було, за винятком занесення скла в приміщення. Об’єкт хоч на першому поверху, але двері та коридори настільки вузькі, що пронести скляні фрагменти висотою 3600 мм не представлялося можливим.

  Довелося підігнати машину зі склом під вікно і, за допомогою усіляких еквілібристичних маніпуляцій, затягувати фрагменти скла на об’єкт.

  Загалом, підводячи підсумок статті: вийшов красивий і презентабельний зал переговорів, куди не соромно запросити ділових партнерів самого високого рівня.

  Термін виготовлення скляної перегородки з розсувними скляними дверима – 7 робочих денів.

  Термін монтажу скляної перегородки з розсувними скляними дверима – 1 день.

  Вгору