+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки у школі творчості на Північно-Сирецькій

  Завдання

  Організувати кабінети для адміністрації школи творчості.

  Розташування об’єкта, особливості

  На перший погляд, все стандартно і просто, звичайні цільноскляні перегородки. АЛЕ…

  По приїзду на об’єкт для вимірів з`ясувалося наступне: стеля вже готова з підсвічуванням і в трьох рівнях, ламана, площини немає. Сама стеля пустотіла, закріпитися немає можливості. Колони, куди примикають скляні перегородки теж порожнисті. Потрібно було розробити конструктив, все узгодити та виконати у найкоротші терміни. У кабінетах зі скляними перегородками мала засідати приймальна комісія з набору учнів до школи.

  Рішення

  Перегородки були виконані зі скла прозорого, загартованого завтовшки 10 мм. Нерухомі фрагменти встановлені у П-подібний алюмінієвий профіль 40*20 мм. У кожній перегородці виконані скляні двері.

  Двері маятникові на підлоговому довіднику. Двері відчиняються в обидва боки та повертаються у вихідне положення. Також довідник фіксує полотно дверей у положенні 90 градусів. Двері також укомплектовані петлями, трубчастою ручкою та замком для підлоги.

  Зверху вирішили не доводити скляну перегородку до стелі. Виконали її заввишки 2300 мм. Над перегородкою було встановлено алюмінієву трубу 50*50 мм, до якої кріпився верхній профіль. Між собою труби кріпилися за допомогою металевих вкладишів, що надавало стійкості скляним конструкціям. У місцях примикання труб до колон використовувалися заставні елементи.

  Результат

  У результаті, конструкція вийшла надійною та стійкою, а приймальна комісія змогла розпочати роботу вчасно.

   

  Вгору