+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна душова кабіна (смт. Козин, приватний будинок)

  Термін 21.06.13

  Завдання: виконати скління душової кабіни.

  Душова кабіна із скла виконувалася П – подібної форми з двома скляними нерухомими фрагментами і навстіж скляними дверима між ними. Душова кабіна виконана із загартованого скла товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. За бажанням замовник в душовій кабіні було застосовано надпрозоре скло «DIAMOND», яке, на відміну від звичайного скла з зеленим відтінком, має блакитнувату кромку і повністю позбавлене зелених тонів. Нерухомі фрагменти були встановлені на точкове кріплення (кліпси розміром 45х45 мм) з нержавіючої сталі. Зазори між склом, стінами і підлогою заповнюються прозорим герметиком для запобігання витікання води з душової кабіни.

  Вибір такого кріплення дозволяє підкреслити прозорість скляної душової кабіни і мінімізацію металу, на відміну від варіанту кріплення скла до профілю, розташовані по всім сторонам. Над душовою кабіною під кутом 45 градусів розташовані стійки з нержавіючої сталі з кліпсами для кріплення верхніх кутів нерухомих скляних фрагментів. Враховуючи бажання замовника бачити в душовій кабіні мінімум металу, штанги підібрані мінімальних розмірів і розміщені так, щоб вони були непомітні на тлі скляної душової кабіни.

  Скляні двері виконуються розкривними. Вони закріплені на петлі «скло-скло», встановлені на бічному нерухомому фрагменті скла. У даній конфігурації застосовані петлі під 90 градусів , що дозволяють здійснити даний кріплення скляних дверей. Знизу і збоку (з боку петель) на кромці дверей передбачений ПВХ – ущільнювач для щільного прилягання до підлоги і до бічного скляному фрагменту. Це дозволяє уникнути протікання в скляній душовій кабіні. На іншій вертикальній стороні дверей (не петельної) розташований магнітний ПВХ – ущільнювач, одна частина якого монтується на крайку нерухомого скляного фрагмента, а інша на крайку скляних дверей. Це дозволяє надійно фіксувати двері і, знову ж таки, уникнути протікання.

  Скляні розпашні двері комплектується точкової ручкою – кнобом, зручною і, в теж час, непомітною на загальному тлі скляної душової кабіни. Фурнітура підібрана під колір існуючої сантехніки – полірована нержавіюча сталь.

  Термін виготовлення скляної душової кабіни – 6 робочих днів.

  Термін монтажу скляної душової кабіни – 1 день.

  Вгору