+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки та двері (ДБК-4)

  Термін 19.12.14

  Завдання: виконати розмежування простору з допомогою мобільних скляних перегородок.

  До початку роботи ERAGLASS

  Компанія ДБК-4 вирішила реконструювати один з своїх корпусів, в якому, зокрема, знаходиться відділ продажу. Сучасні реалії життя диктують свої невблаганні умови і вимоги, одним з яких є презентабельний і бездоганний вигляд офісу компанії (відділу продажів).

  Успішність продажу (в даному випадку нерухомості) і впевненість клієнта в можливостях і надійності компанії є не в останню чергу вигляд офісу та підготовленість персоналу. За однією з цих причин замовник при ремонті приміщень зробив вибір на користь скляних конструкцій. Адже скляні перегородки, крім інших достоїнств, є показником того, що компанія стежить за останніми віяннями архітектури та інновацій. А клієнт (замовник) складає свою думку про компанії в цілому як раз (багато в чому) по дрібницях, які він зауважує, прийшовши в офіс.

  1) В даному замовленні перегородки зі скла розмежували загальне приміщення на робочі зони. Перегородки виконані з матового скла загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. Фрагменти скла встановлені в алюмінієвий П-подібний профіль 20х20 мм

  Перегородки включають в себе розпашні скляні двері. Двері комплектуються петлями, підлоговими доводчиками, нижніми кутовими замками і трубчастими ручками. Дана конфігурація дверей дозволяє їм відкриватися в обидві сторони. Крім того, наявність підлогового доводчика дозволяє скляним дверям самостійно повертатися у вихідне положення або фіксуватися під 90 градусів. Це дуже зручно, особливо, для офісних приміщень, де є великий пасажиропотік.

  Немає необхідності постійно прикривати за собою скляні двері. Механічний замок встановлений знизу, що дозволяє закривати скляні двері в підлогу. Дана комплектація скляних дверей дозволяє мінімізувати наявність металевих частин на полотні дверей, що робить скляні двері більш повітряними і презентабельними.

  Кожен клієнт отримав можливість спілкування з менеджером в окремому кабінеті. У той же час скляні перегородки замість цегельних чи гіпсокартонних надають кабінетах більш легкий, повітряний вигляд (загалом сучасний). Нанесення матовості на скло, робить кабінети непрозорими, що створює більш довірчу обстановку між менеджером компанії і клієнтом, що дозволяє сподіватися на позитивний підсумковий результат. У теж час матова перегородка чудово пропускає денне світло, що не вимагає додаткового освітлення, якщо в кабінеті чи коридорі немає вікна.

  2) Скляні двері в алюмінієвій коробці. Наслідком вибору скляних перегородок в якості розділових стін кабінетів стали скляні двері в приміщеннях з капітальних стін або гіпсокартону. Двері в коробці виконані з матового скла загартованого товщиною 8 мм

  Скляне полотно встановлюється в алюмінієву коробку. Двері комплектуються натискною ручкою з замком і бічними петлями. Перевага даних скляних дверей в тому, що в порівнянні з дерев’яними та металевими вони виглядають менш масивно і більше відповідають загальному стилю «Hi tech».

  Також матові двері з скла будучи не прозорими, прекрасно пропускають і розсіюють сонячне світло. У теж час скляні двері та перегородки зі скла в деякій мірі є шумопоглинаючими. Зокрема, скло 10 мм поглинає шум 35-36 дБ, що відповідає нормальній розмові між людьми.

  Все вищевикладене є вагомим аргументом для застосування скляних перегородок і дверей в інтер’єрі. Особливо виграшним буде їх застосування в офісах, так як скляні конструкції є незмінним атрибутом «ділового» сучасного стилю ведення бізнесу. Компанія, яка прагне бути успішною у справах, повинна незмінно стежити за течіями в архітектурі і слідувати їм.

  Офіс – це, так би мовити, обличчя компанії. І від того, яким воно постане перед очима клієнта, багато в чому залежить перше (основне) враження останнього про компанії. А оформлення офісу скляними перегородками і скляними дверима – це один з факторів успіху та перемоги в бізнесі.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення і монтажу скляних дверей і перегородок – 10 робочих днів.

  Вгору