+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки і двері в салоні краси (Борщагівська, 52)

  Завдання: відгородити кабінети склом.

  В салонах краси, як правило, мають місце різні процедури, що вимагають окремих приміщень.

  1) Для компактного розміщення та ізоляції цих кабінетів як не можна краще підходять мобільні перегородки зі скла. На цьому об’єкті були використані перегородки з матового загартованого скла товщиною 10мм. Висота перегородок була виконана 2300мм. Загальна висота стель, приблизно 5000мм, а замовник вважає недоцільним заповнювати склом такий обсяг, так як скляні перегородки призначені в першу чергу для того, щоб закрити від оточуючих, що відбувається всередині.

  Над скляними перегородками були передбачені алюмінієві труби розкреплені між стінами, а до них вже кріпився профіль для скляних перегородок. Товщина стінки труби розрахована з мінімальним прогином.

  Скляні перегородки включають в себе розсувні скляні одностулкові двері. Двері комплектуються розсувною системою, точкової плоскою ручкою. Розсувні скляні двері використані на даному об’єкті, так як при відкриванні не займають простір і не «вдаряють «проходить поблизу людини, а тихо від’їжджають убік.

  Одна з особливостей монтажу скляних перегородок на даному об’єкті – наявність «теплої» підлоги. Відповідно, нижній профіль нерухомих скляних фрагментів довелося встановлювати не на кріплення, а на двосторонній скотч.

  2) останнім часом спостерігається тенденція до використання скляних розсувних дверей в санвузлах. Не став винятком і наш замовник. Після обговорення та перегляду наших фотографій скляних дверей, вибір був зроблений однозначно на користь останніх. В санвузол і підсобні приміщення були передбачені скляні розпашні двері, виконані з матового скла загартованого товщиною 8мм з полірованими кромками по периметру. Двері укомплектовані бічними петлями і трубчастими ручками.

  Скляні матові двері на 100% виконують своє призначення – приховати те, що відбувається за ними (в тому числі і по шумоізоляції). Одночасно присутність цих скляних дверей додає салону респектабельність і солідність, скляні двері роблять полегшеної і повітряної навіть саму масивну і важку обстановку інтер’єру. Конструкції зі скла – це завжди показник успішності, сучасності і руху в ногу з часом. Зрештою, це просто красиво і цікаво.

  Термін виготовлення скляних перегородок з розсувними і орними дверима – 10 робочих днів.

  Термін монтажу скляних перегородок з розсувними і орними дверима – 1 день.

  Вгору