+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні огорожі в заміському комплексі “Собі клуб”

  Завдання

  У котеджі з номерами на терасі другого поверху встановити надійне і міцне, але, в той же час, легке на вигляд скляне огородження.

  Розташування об’єкта, особливості

  Розважально-оздоровчий комплекс “Собі клуб” з розкішною інфраструктурою розміщений на березі Дніпра. Основна особливість – постійна заповненість людьми комплексу, що не дає в повній мірі убезпечити людей біля об’єкта, який буде створюватися або ремонтуватися.

  Стеклянное ограждение в Соби Клуб

  Рішення

  Нашою компанією було запропоновано наступне рішення: скляне огородження на металевих стійках. Підпірки виконали з полірованої нержавіючої сталі квадратного перетину (50х50мм). Висота стійок – 600мм, її зробили мінімально возможней, для додання конструкції прозорості та легкості.

  Самі стійки були приварені до закладних елементів, які встановлені на плиту перекриття. Таке рішення дозволило підвищити міцність огорожі. Установка закладних елементів (виконаних з технічної нержавійки) та приварювання на них стійки – більш трудомісткий процес, ніж установка тій же стійки безпосередньо, на чистову підлогу за допомогою анкерів. Але таке рішення надає велику стійкість конструкції і зменшує люфт (хитання) всього огорожі.

  Заповнення огорожі: скло – триплекс, прозоре, загартоване. Використання такого матеріалу додало конструкції прозорості, непомітності. Триплекс виконаний з скла товщиною 8 мм і 6 мм. Між ними склеює шар прозорого полімеру. Фрагменти скла були прикріплені до стійок за допомогою точкових фітингів (п’ятаків) з нержавіючої сталі.

  Стеклянное ограждение в Соби Клуб №3

  Застосування триплексу на даному об’єкті дозволяє вирішити ряд питань безпеки клієнтів. Якщо, з якихось причин (маленькі діти, не в міру розвеселити клієнти) зашкодять один з фрагментів скляного огородження, то людина не випадає на землю. При руйнуванні одного з стекол (навіть двох) вони продовжать триматися на внутрішній, що склеює плівці. Це дозволяє запобігти нещасним випадкам. Для більшої безпеки на верхню кромку скла встановлюється декоративний П-подібний поручень 25х25мм, який має колір анодованого алюмінію.

  Результат

  У підсумку ми отримали відмінне скляне огородження: легке і повітряне, але міцне і безпечне. Замовник задоволений і продовжує співпрацювати з нашою фірмою вже 7 років.

  Вгору