+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні матові двері в приватному будинку

  Завдання

  Нашим завдання було створити гармонійний та безпечний проєкт – скляні матові двері в приватному будинку! Спільно з замовником розробили бажаний макет конструкції та взялися до роботи.

  Рішення

  Двері виконано зі скла матового загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру.
  Скляні матові двері комплектуються алюмінієвою коробкою з односторонньою лиштвою, боковими петлями, натискною ручкою з барашком. Колір фурнітури та коробки – анодований алюміній. Як правило, висота таких дверей становить 2000 мм – 2200 мм.

  В цьому випадку замовником були виготовлені пройми під двері висотою 2500 мм. Для більшої надійності було додано третю петлю.

  При встановленні таких дверей між стіною та алюмінієвою коробкою передбачається люз 10-15 мм, який заповнюється монтажною піною. Цей люз з внутрішньої сторони може бути закритий гіпсом, плиткою, або алюмінієвим кутником (якщо глибина відкосу не більше 200 мм).

  Даний вид дверей особливо успішно може застосовуватись у ролі міжкімнатних та у санвузлах. Завдяки своїй конструкції в них немає люз (тільки внизу між скляним полотном та підлогою люз 7-8 мм).

  Сама фурнітура та алюмінієва коробка можуть бути покриті полімерною фарбою для різних варіантів інтер`єру.

  Скло також може бути різного кольору (прозоре, матове, бронза, графіт або фарбоване ), що теж дає можливість більш глибокої інтеграції даного виду дверей в загальний інтер`єр об`єкту.

  Результат

  Відтворили бажаний задум замовника та отримали безпечну та гармонійну скляну конструкцію.

  Скляні матові двері1

  Скляні матові двері

  Скляні матові двері2

  Вгору