+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні козирки в приватному будинку (Буча 15.07.13)

  Завдання: виготовити і змонтувати скляні козирки по периметру будинку.

  1. Козирок над підвальним вікном (винос 1500 мм) виконаний зі скла триплексованого загартованого товщиною 17 мм ( скло бронза під колір цегли). Скло закріплене до фасаду за допомогою точкових кронштейнів з нержавіючої сталі. Винос скла розкріплюється за допомогою двох вант, розташованих над склом і на певній відстані від нього ( для зменшення моменту виривання).

  2. Козирок над входом в підвал виконаний з скла триплексованого загартованого товщиною 15 мм. Цей козирок має винос 2000 мм, отже він був встановлений на напрямних «лижах», виконаних з нержавіючої сталі. Напрямні жорстко закріплені до фасаду. Перетин направляючих розраховано таким чином, щоб нормально витримувати вагу скла, снігових і вітрових навантажень. Зазори між фрагментами скла заповнюються прозорим силіконом для надійної герметизації конструкції (при використанні герметика не можна економити, так як використання дешевого силікону в підсумку обходиться набагато дорожче).

  3. Козирок над вентиляторами (винос 1700 мм) виконаний зі скла триплексованого загартованого товщиною 17 мм Скло закріплене до фасаду за допомогою точкових кронштейнів з нержавіючої сталі. Винос скла розкріплюється за допомогою двох вант, розташованих над скло і на певній відстані від нього. Зазори між фрагментами скла заповнюються прозорим силіконом для надійної герметизації конструкції

  4. Козирок над центральним входом (ширина 5000 мм* винос 3000 мм) виконується зі скла тонованого триплексованого товщиною 15 мм. Габарити козирка однозначно визначають його конструктив. Скляні фрагменти встановлюються на металеву раму, що включає дві вертикальні стійки. Вся конструкція виконана з нержавіючої сталі. Козирок виконаний під нахилом і вся основна частина навантаження лягає на його передню частину. Тому довелося металоконструкції передбачити ферму для правильного розподілу навантажень на скляний козирок. Фрагменти скла встановлюються поверх металоконструкції і закріплюються за допомогою точкових п’ятаков з нержавіючої сталі. Всі зазори між фрагментами скляного козирка добре герметизуються.

  Складність виконання робіт полягала в тому, що фасад був виконаний з декоративної цегли. Довелося в деяких місцях буритися наскрізь і стягувати кріплення для надійного функціонування скляного козирка. Також довелося використовувати хімічні анкера для надійної фіксації кронштейнів і направляючих.

  Взагалі, на увазі того, що будинок знаходиться на відкритій місцевості (дмуть сильні вітри і намітає багато снігу взимку) і дах в будинку викон під досить гострим кутом (можливий великий скид снігу), міцнісні розрахунки снігових і вітрових навантажень для скляних козирків зажадали чимало сил і часу

  Термін виготовлення скляних козирків – 15 робочих днів

  Термін монтажу скляних козирків – 5 днів.

  Вгору