+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні душові перегородки в приватному будинку (ГАТНЕ)

  Фото скляної душової кабіни до початку робіт ERAGLASS

  1. Душові кабіни (2 шт) виконані з матового скла загартованого товщиною 8 мм Скляна душова кабіна на першому поверсі являє собою дві перегородки під кутом 90 градусів. В одній з перегородок є скляна орні двері. Нерухомі фрагменти скляної душової кабіни встановлені на точкових кліпсах з нержавіючої сталі, що надає душовою більш легку і повітряну форму і дозволяє відмовитися від металевих профілів по периметру.

  Між нижньою кромкою скла і парапетом залишений зазор 3 мм, який заповнений прозорим силіконом для герметичності душової кабіни.

  Скляна орні двері своїми петля кріпиться на нерухомий фрагмент скла і комплектується точкової ручкою та ущільнювач по периметру для додання скляної душової кабіни герметичності. Над скляної душової кабіною встановлюється штанга з нержавіючої сталі з кліпсами для закріплення верхніх частин нерухомих скляних фрагментів. Це надає кабіні кращу стійкість і дозволяє прибрати хитання під час закриття та відкриття дверей. Скляна душова кабіна по висоті виконується не до стелі. Передбачається зазор в 200-300 мм для нормального повітрообміну, так як в іншому випадку з-за різниці температур скляна душова кабіна буде постійно пітніти.

  Фото скляної душової кабіни після закінчення робіт ERAGLASS

  2. Душова кабіна на другому поверсі являє собою розпашні скляні двері, розташовані по відношенню один до одного під кутом 90 градусів.

  Фото душової кабіни до початку робіт ERAGLASS

  Фото скляної душової кабіни після закінчення робіт ERAGLASS

  Така конфігурація обумовлена тим, що приміщення, де знаходиться душова невелика і робити скляні двері стандартної ширини немає можливості. Був запропонований варіант з двома невеликими дверима без нерухомих скляних фрагментів. Двері комплектуються петлями «стіна-скло», ручками –кнобами, ПВХ ущільнювачами і магнітними ущільнювачами для фіксації дверей в закритому положенні. На прохання замовника над дверима встановлений невеликий скляний фрагмент на кліпсах точкових для запобігання попадання води на дерев’яна шафа примикає безпосередньо до душової кабіни. Взагалі індивідуальний підхід до кожного замовлення дозволяє втілювати бажання замовника практично будь-які наявні умови.

  3. Перегородка з розсувними скляними дверима.

  Фото кімнати до початку робіт ERAGLASS

  Ставилося завдання: відокремити кімнату від гардеробної. Пропозиція скляної перегородки було обрано замовником. Як найприйнятніша. Скляна перегородка виконана із загартованого скла товщиною 10 мм На всю поверхню скла нанесений малюнок шляхом піскоструменю. Так як шпалери в приміщенні були світлі, то вибір був зроблений на користь матового скла. На шпалерах були зображені орнаменти з птахами і метеликами, отже і на скло були перенесені малюнки метеликів ( всі побажання замовника намагаємося виконувати максимально). В результаті вийшла перегородка, оптимально вписалася в приміщення. Для скляної перегородки була обрана розсувні скляні двері. Такий вид дверей дозволяє економити корисний простір, так як така двері рухається уздовж стіни і не займає при відкриванні ( на відміну від орної) зайвого простору, що дуже зручно в невеликих приміщеннях, де кожен квадратний метр хочеться використовувати з максимальною користю. Двері укомплектована розсувною системою і точкової ручкою. Ручка підібрана спеціально для розсувних дверей: кругла, плоска з вибіркою під пальці для повної зручності в експлуатації.

  Фото скляної перегородки в кімнаті після закінчення робіт ERAGLASS

  Термін виготовлення скляної перегородки з дверима та скляних душових кабін – 10 робочих днів
  Термін монтажу скляної перегородки з дверима та скляних душових кабін – 1 день

  Вгору