+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження (вул. Круглоуніверситетська)

  Термін 10.01.14

  Завдання: виконати декоративну огорожу на даху.

  У замовника квартира знаходиться на верхньому поверсі будівлі. До виходу на балкон примикає велика майданчик, обрамлена парапетом з граніту. На ньому було розміщено скляне огородження. Огородження балкона виконане з прозорого скла загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. Товщина скла була обрана з розрахунку вітрових навантажень (15 поверх). Фрагменти скла встановлені в алюмінієвий клемний профіль висотою 50 мм. Профіль був обраний, як один з найбільших для суцільноскляних конструкцій, щоб зменшити люфт всього скляного огородження. Замовник категорично наполягав на цельнеостеклянном огорожі без стійок. Профіль був жорстко закріплений до підстави через граніт за допомогою хімічних анкерів, так як місцями в парапеті були присутні порожнечі (жорсткість в кріпленні необхідна з-за сильних вітрових навантажень). Фрагменти скла з’єднані між собою спеціальними фітингами для більшої жорсткості конструкції. Ці фітинги спеціально підбиралися компактними, мінімальних розмірів, щоб бути непомітними на загальному прозорому тлі скляного огородження.

  На даному об’єкті з-за ширини парапету для скляного огородження застосовано моностекло. Як правило, на високих поверху використовується триплексированное скло, особливо якщо на верхню кромку можуть спертися або вона відкрита, так як загартоване скло «боїться» удару в торець. При розбитті воно залишається в уламках на триплексирующей плівці і не летить вниз (можна уявити собі яка швидкість буде у осколків внизу при падінні, наприклад, з 20 поверху).

  У даній ситуації немає прямого доступу до скляного огородження, тому вибрано моноскло.

  Декоративне огородження зі скла як не можна краще служить для вітрової, сидячи в кріслі вітер не буде дути прямо в обличчя і допоможе розслабитися після напруженого трудового дня. Знову ж таки, прозоре скляне огородження дозволяє милуватися мальовничим видом, який відкривається з даху 15 поверху, що теж сприяє розслабленню і заспокоєнню нервової системи. Скляне огородження органічно вписалася в загальну концепцію даху. Якщо не дуже придивлятися, то скляного огородження і не видно (особливо якщо дивитися знизу). В цьому великий плюс скла.

  Результати роботи ERAGLASS

  Вартість виготовлення огорожі зі скла – 7 робочих днів.

  Вартість монтажу огорожі зі скла – 2 дні.

  Вгору