+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження тераси у дворівневій квартирі (вул. Московська)

  Виміри і креслення скляного огородження ERAGLASS

  Скляне огородження тераси виконано не зовсім в квартирі: це пентхаус з виходом на дах. По краю даху виконаний парапет і замовник захотів збільшити його за допомогою огорожі. Варіант з огорожею з нержавіючої сталі був відкинутий замовником відразу. Він планував обладнати на даху терасу для відпочинку і споглядання відкриваються видів (а види доповім я вам з цього даху дуже чудові і сприяють максимальному розслабленню і відпочинку).

  Тому огородження повинно було бути максимально прозоре. Огорожа виконана з прозорого скла загартованого товщиною 10мм. Знизу фрагменти скла встановлюються в алюмінієвий клемний профіль висотою 50мм. Висота скляного огородження прорахована оптимально з урахуванням вітрових навантажень і з урахуванням максимальної безпеки (щоб не можна було випасти з даху). Фрагменти скла з’єднані між собою точковими кліпсами з нержавіючої сталі для додання жорсткості конструкції. Зазори між фрагментами скла заповнені прозорим герметиком, для того щоб конструкції працювала під навантаженнями, як єдине ціле.

  У загальному і цілому – скляне огородження дуже гарно вписалася в загальний вигляд тераси. Ще одна важлива деталь: скляне огородження дозволило нейтралізувати протяги і пориви вітру при знаходженні на даху в сидячому положенні, що треба сказати, сприяє комфортному відпочинку.

  Здача проекту ERAGLASS

  Терміни виготовлення скляного огородження – 7 робочих днів

  Терміни монтажу скляного огородження – 1 день.

  Вгору