+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження сходів в приватній квартирі

  Завдання

  Створити огорожу для сходів при цьому візуально додати більше простору. Скляне огородження сходів – ідеальний варіант для будь-якого приміщення.

  Розташування об’єкта, особливості

  Квартира замовника знаходиться в старому будинку з високими стелями. Квартира має, відносно, невелику квадратуру, тому замовник вирішив збільшити житлову площу шляхом антресолей, зробивши другий поверх. Сходинки на другий поверх було виконано з металевої основи.

  Постало питання з вибором огородження сходів. Оскільки приміщення у квартирі мають малий об’єм, то огородження сходів повинно бути максимально легким та прозорим, щоб не «красти» простір квартири. Тому, однозначно, вибір був зроблений на користь скляного огородження сходів.

  Рішення

  Огородження виконано зі скла надпрозорого (діамант) загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру.

  Всі кути фрагментів скляного огородження зроблені з закругленням (травмобезпечні).
  Фрагменти скляного огородження кріпляться до металевої основи сходинок за допомогою точкових шпильок та фітингів (п`ятачків) діаметром 50 мм з полірованої нержавіючої сталі.

  Монтаж даного огородження відбувався в два етапи: спочатку до чорнової основи сходинок приварювались шпильки, а потім, після чистового оздоблення сходів встановлювалось скло.

  Скляні фрагменти були скріплені між собою точковими кліпсами квадратної форми з полірованої нержавіючої сталі. Це було зроблено для більшої жорсткості та вирівнювання скляних фрагментів між собою в одну лінію.

  Результат

  Скляний виріб у вигляді огородження для сходів зі скла має презентабельний вигляд та підкреслюють сучасність інтер`єрного дизайну.

  Скляне огородження сходів1

  Скляне огородження сходів2

  Скляне огородження сходів

  Вгору