+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження сходів в будинку (Осокорки)

  Передісторія така замовлення:

  у клієнта (вірніше замовниці) було металеве огородження сходів на стійках з дерев’яними перилами з першого на третій поверх. Вона затіяла в будинку ремонт і захотіла, щоб сходи відповідала кольором стін і плитки на сходинках, в загальному, вирішила змінити металеве на скляне огородження.

  Але основна проблема полягала в бажанні замовниці розмістити скляне огородження збоку, примикаючи склом, безпосередньо до бетонної косоуру, а зазори між маршами були мінімальні. Незважаючи на наші пропозиції різних варіантів скляного огородження, замовниця наполегливо відстоювала зазначену вище конфігурацію, а для нашої компанії клієнт завжди правий.

  Був розроблений докладний проект і візуалізація в 3D форматі, так як клієнт не розбирався в кресленнях (ну загалом, він і не повинен, а наше завдання полягає в тому, щоб донести будь-якими шляхами замовнику, навіть самому технічно не підкованому, суть проекту і дати зрозуміти, що ж він у результаті купує, знову ж таки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, промальовування і роз’яснення необхідну кількість разів, поки замовник не повністю усвідомити суть питання.

  Від цього багато в чому залежить чи залишиться він у підсумку задоволений нашою роботою. Між іншим, правильно піднесений технічно проект на першому етапі — це запорука успішного виконання роботи в цілому).

  До початку робіт ERAGLASS

  Огородження сходів виконана з прозорого скла загартованого товщиною 10мм. В місцях прилягання скла до бетону, останнім виконано матовим, для того, щоб не було помітно пилу, яка неминуче потрапить між стіною і склом.

  Фрагменти скляного огородження сходів встановлюються до бетону за допомогою шпильок і точкових кріплень (п’ятаков). Шпильки були встановлені до косоуру ще до того, як була покладена плитка на щаблі, а бетон обшитий гіпсокартоном, так як скло повинне примикати безпосередньо на чистову фарбовану поверхню. Точкові (кріплення п’ятаки) були покриті полімерною фарбою під колір плитки. Також, зважаючи на те, що марші сходів спочатку були виконані нерівно, скляне огородження довелося вирівнювати за допомогою прозорих ПВХ прокладок.

  Перила на скляне огородження сходів за бажанням замовниці були виконані металеві і пофарбовані в колір ступенів. Складність монтажу поручнів полягала у прирізці фрагментів алюмінієвої труби на стиках перил ( замовниця відмовилася від поручнів з нерж сталі. А хотіла саме фарбовані.

  Фарбування за місцем після зварювання не може бути виконана належної якості. Тому був обраний алюміній і підрізування за місцем. Гострота кутів на стиках прибирала шляхом згладжування їх надфілем і використання різноманітних шпаклівок для затирання і округлення стиків. Знову ж таки йшли назустріч бажанням замовниці, хоча ця робота забрала більше сил і часу, ніж монтаж скляного огородження сходів в цілому.

  Найголовніше, що замовниця залишилася задоволена скляним огородженням.

  Скляне огородження сходів від ERAGLASS

  Терміни виготовлення скляного огородження – 12 робочих днів
  Терміни монтажу скляного огородження – 4 дні
  Вгору