+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження сходів у квартирі (вул. Мейтуса) (Термін 14.08.12)

  Завдання: виконати скління сходи і закрити всі недоробки і брак загальностроя.

  До початку робіт ERAGLASS

  Огородження виконується із загартованого скла прозорого товщиною 10мм. Фрагменти скла встановлюються до сходового косоуру за допомогою шпильок і точкових п’ятаков з нержавіючої сталі. В виду того, що схода виконана з відомою часткою кривизни ( до 40мм) між склом і торцем косоура довелося встановлювати точені «бочечки» (дистанції) для того щоб виставити фрагменти скління сходи в рівень. Знизу утворився зазор задекорували алюмінієвим куточком. Так як перекриття було виконане з дефектами (тріщини, обсипана штукатурка) і йдучи назустріч слізним проханням замовника, частина скляного огородження примикає до бетону і точкові п’ятаки були покриті полімерною фарбою в колір сходів. Це дозволило приховати всі дефекти загальностроя.

  На самих фрагментах скляного огородження виконано абстрактний малюнок шляхом піскоструменю (задумка дизайнера). Також були передбачені дерев’яні круглі поручні в колір паркету квартири. На прямому огорожі поручні встановлені безпосередньо на торець скла, а на сходовому марші поручні довелося встановлювати на точкових відводи. Це викликано кривизною самого сходового маршу і на підйомі останній фрагмент скляного огородження впирається в бетонне перекриття, тому запропонований варіант з відводами (чим дуже порадували замовника). Зазори між фрагментами скляного огородження заповнені прозорим герметиком для надання більшої жорсткості конструкції.

  Взагалі, за моїми спостереженнями вимальовується така невтішна картина: як правило, замовляють скловироби на останньому етапі будівництва або ремонту і нам доводиться виправляти недоробки попередніх будівельників (криві гіпсокартонні стіни, плитка не в рівні, криве дерево). Ось і звучать від замовників прохання-побажання зробити криві двері, щоб вирівняти укіс, зробити криве дзеркало, щоб вирівняти підвіконня і тд і тп. І чомусь ніхто не пред’являє претензій до плиточників, деревянщикам і гипсокартонщикам. А нам як завершальним будівництво та ремонт доводиться вигадувати. Як все це виправити, адже скло – це не гіпс і не плитка його так просто не подрежешь за місцем і не виправиш. Але ми завжди максимально йдемо назустріч клієнту, навіть якщо нам це зовсім нецікаво. Напевно, тому люди нас знаходять і звертаються.

  Скляні огорожі сходів від ERAGLASS

  Термін виготовлення скляного огородження сходів – 15 робочих днів

  Термін монтажу конструкції – 2 дні

  Вгору