+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження сходів та скляна перегородка (р. Вишневе)

  Завдання:скляне огородження сходів та скляна перегородка

  До початку робіт ERAGLASS по огорожі сходів

  1. Огородження сходів виконувалося з прозорого скла загартованого товщиною 10 мм Вимога замовника: відсутність на сходовому марші металевих стійок і бажання бачити суцільне скло, тому був обраний варіант кріплення скляного огородження в торець бетонних східців. Фрагменти скла встановлювалися на шпильки, розташовані безпосередньо у торці бетонних сходинок, і обжималися за допомогою точкових кріплень (п’ятаков).

  Компанія Эрагласс також виробляє унікальні скляні сходи під замовлення у Києві та Київській області. Звертайтеся.

  Одна зі складностей виконання цієї роботи полягала в тому, що для жорсткого закріплення фрагментів скління не вистачало точок кріплення. Як правило, для того, щоб скляний фрагмент були жорстко закріплені до торця ступенів необхідно рознести точки кріплення одну над іншою або в шаховому порядку приблизно на 200-300 мм У нашому випадку висота сходинки дозволяла розмістити тільки одну точку кріплення.

  Жорсткість кріплення фрагментів скління сходи була досягнута таким шляхом: над склінням встановлювався (як і планувалося спочатку) поручень з матової нержавіючої труби, жорстко закріплений на своєму початку в підлогу і в несучу колону в кінці огорожі. Фрагменти скління кріпилися до поручня за допомогою точкових відводів з нержавіючої сталі, що додало скляне огородження відсутню стійкість.

  Результат огорожі сходів від ERAGLASS

  Виготовлення – 12 робочих днів Монтаж – 4 дні

  2. Скляні перегородки були призначені для розмежування робочих кабінетів на третьому поверсі. Перегородки були виконані із загартованого скла товщиною 10 мм. Враховуючи висоту скляної перегородки 3500 мм (нестандартний розмір скла), вона була встановлена в алюмінієвий клемний профіль, (щоб під своєю вагою не вислизнути з профілю). Вся поверхня перегородок виконується матовою для більшої ізоляції кабінетів. Зазори між фрагментами скляних перегородок заповнені прозорим герметиком. Перегородки включають в себе розпашні скляні двері. За бажанням замовника двері обов’язково повинні бути маятникові (тобто самі закриватися після їх відкриття). Установка підлогового доводчика виключалася, так як перекриття поверху недостатньо високе (приблизно 200 мм), а для доводчика необхідна ніша глибиною 60 мм. Також враховувався факт наявності теплої підлоги, що виключало глибоке свердління останнього. Вихід з ситуації був знайдений за допомогою фурнітури фірми «COLCOM» (Італія), а саме спеціальної нижньої петлі в яку безпосередньо вбудований доводить механізм. Ця петля встановлюється на пластину з віссю і габаритами вона практично така ж як звичайна. Це рішення зекономило кошти замовника, позбавило від установки верхніх доводчиків, громіздких і зовсім недешевих.

  Сток виготовлення – 7 робочих днів Термін монтажу – 1 день

  Результат установки скляних перегородок ERAGLASS

  Вгору