+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна перегородка з розсувними дверима і скляна душова кабіна (вул. Драгомирова, 16-В, приватна квартира)

  Термін 05.03.15

  1. Скляна перегородка з розсувними дверима.

  Завдання: розділити вітальню і кухню.

  До початку роботи ERAGLASS

  Душевой поддон,душевой поддон из плитки,поддон под душевую кабину,душевой парапет

  Дуже часто ми стикаємося з бажаннями клієнтів якось відокремити кухню від інших приміщень в квартирі. Причому нікому не хочеться зашивати отвори гіпсокартоном або вибудовувати цегляну стіну і ставити стандартні двері. Всім хочеться чогось оригінальнішого. Ідеальним виходом з даної ситуації є скляна перегородка. У нашій ситуації скляна перегородка являє собою нерухомий скляний фрагмент і дві розсувні скляні двері, що йдуть за нього. В ідеалі, звичайно, щоб скло повністю йшло за отвір, звільняючи його.

  Але в даній ситуації йому нікуди рухатися. Скляна перегородка з розсувними дверима виконується зі скла надпрозорого «Diamond» загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. Нерухомий фрагмент встановлюється в алюмінієвий П — подібний профіль 40×20 мм.

  Розсувні двері комплектуються розсувними системами і точковими ручками. З – за неможливості розсуватися скляним дверям в різні боки, був придуманий варіанті з зачепом, де одна двері, зсуваючись, тягне за собою другу скляні двері. Зачіп скріплює між собою нижні частини стулок за допомогою кронштейна і точкової кліпси з нержавіючої сталі. Все це виглядає компактно і красиво. Та й ціна в порівнянні з європейськими аналогами вигідно відрізняється своєю привабливістю. Вся скляна перегородка виконана матовою.

  При закритих дверях скляної перегородки це створює зонування і відгородженість від решти квартири. У теж час матова скляна перегородка чудово розсіює і пропускає денне світло в передпокій. Наявність матовості в перегородці зумовило вибір скла надпрозорого «діамант».

  Матовість підкреслює або білизну скла (на діаманті) або його смарагдовий відтінок (на звичайному будівельному склі). Це може бути дуже принципово, так як якщо інтер’єр весь білий, а скляна перегородка з розсувними скляними дверима буде смарагдово — матова, це відразу буде негативно виділяти останню на загальному тлі. Також використання розсувних скляних дверей в перегородці з скла дозволяє заощадити простір у квартирі, на відміну від скляних розсувних дверей.

  Загалом практика показує, що все більше і більше людей хочуть бачити в своїх квартирах скляні перегородки і двері в якості елемента інтер’єру. Перегородки та двері з скла є досить зручними в експлуатації і привабливими в плані естетики.

  Результати роботи ERAGLASS

  Душевая перегородка,душевая кабина из стекла,стеклянная душевая кабина,душевая стеклянная

  2. Скляна душова кабіна.

  Завдання: в одному невеликому приміщенні влаштувати скляну душову кабіну і пральню.

  До початку роботи ERAGLASS

  Проем под перегородку,монтаж перегородки  Проем под перегородку,монтаж перегородки

  В результаті довгих суперечок і рішень отримали загальний фасад скляної душової кабіни і приміщення для пральної машини і скляну внутрішню стіну між ними.

  Пральна виконана зі скла надпрозорого «Diamond» з нанесенням суцільного матування на всю поверхню пральнею кімнати. Кімната для пральної машини являє собою з лицьової частини розпашні скляні двері і внутрішню загальну з душовою перегородку.

  Двері комплектується бічними петлями і трубчастої ручкою. Душова кабіна виконується зі скла надпрозорого «Diamond» загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. З лицьової частини скляна душова кабіна являє собою нерухомий фрагмент і розпашні скляні двері. Нерухомий фрагмент встановлений алюмінієвий П — подібний профіль 40×20 мм.

  Зверху нерухомі фрагменти скляної душової кабіни і пральні зафіксовані кліпсами, які встановлені на штангах з нержавіючої сталі. Скляні розпашні двері душової кабіни зі скла комплектуються петлями, трубчастої ручкою, ПВХ-ущільнювачами для герметичності.

  У підсумку оригінальність цього рішення по скляної душової кабіни можна побачити на фото.

  Результати роботи ERAGLASS

  Стеклянная перегородка,остекление квартиры,перегородка из стекла,стеклянная перегородка,перегородка с рисунком

  Термін виготовлення та монтажу скляної перегородки з розсувними дверима зі скла — 10 робочих днів.

  Термін виготовлення та монтажу скляної душової кабіни і перегородки з скла для пральнею кімнати — 10 робочих днів.

  Вгору