+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна перегородка в магазин косметики

  Скляна перегородка в магазині косметики від компанії Eraglass створена з високоякісного скла, що надає приміщенню стильний та сучасний вигляд. Її прозорість дозволяє клієнтам бачити продукцію з будь-якого кута, сприяючи зручному вибору товарів.

  Перегородка від Eraglass може бути виготовлена на замовлення, враховуючи індивідуальні потреби та розміри приміщення. Крім того, вона легко монтується і додає елегантності інтер’єру магазину.

  • Скляна перегородка виконана зі скла прозорого загартованого товщиною 10 мм. Дана перегородка містить розпашні маятникові двері на підлоговому притягувачі.
  • Особливістю конструкції є те, що двері за бажанням замовника були виконані на всю висоту проєма ( 2 500 мм) без верхньої фрамуги. Для надання жорсткості скляним дверям (а також виконуючи побажання замовника) було встановлено трубчасту ручку на всю висоту полотна.
  • Ще одна особливість конструкції – це профіль та фурнітура в золотому кольорі. Він гармонійно переплітається з вставками та елементами інтер`єру магазина.

  Така скляна перегородка привертає до себе увагу та запам`ятовується, а це має велике значення, особливо для салонів та бутиків.

  Вгору