+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна перегородка і скляна душова кабіна (вул. Димитрова, 2-Б, приватна квартира)

  Завдання: виконати красиву душову кабіну і розмежувати кімнату скляною перегородкою.

  1. Перегородка виконана зі скла надпрозорого «діамант» загартованого товщиною 10 мм На всю поверхню скляної перегородки був нанесений піскоструминний малюнок абстрактного типу. Вибір скла «DIAMOND» багато в чому диктувалася наявністю малюнка. На звичайному будівельному склі матовий малюнок тільки підкреслює зеленцу скляної перегородки. Особливо це помітно (як в нашому випадку) при наявності світлого (білого інтер’єру). Тому це дуже принципове питання. А на скляній перегородці (зі скла «DIAMOND») матовий малюнок тільки підкреслює білизну останньої і, як не можна краще вписується в світлий інтер’єр.

  Також чимало часу потрібно на узгодження матового малюнка скляної перегородки. Так як довелося довго масштабувати і розтягувати цю абстракцію, щоб не вийшла велика скупченість малюнка на фрагментах скляної перегородки. У підсумку результат можна спостерігати на доданому фото (по – моєму, непогано вийшло, дуже багато залежить ще від сучасного дизайнера).

  Фрагменти скляної перегородки були встановлені в алюмінієвий П — подібний профіль 20х20 мм. Такий профіль використовується при висотах скляних конструкцій не більше 3 м. Одним з його переваг є його малі габарити, що дозволяє йому бути непримітним на загальному тлі перегородки зі скла. Скляна перегородка включає в себе одностулкові скляні маятникові двері. Скляні двері комплектуються бічними петлями з пружиною, що дозволяє фіксувати їх в будь-якому положенні, трубчастої ручкою і фітингами для фіксації верхньої скляній фрамуги. В даному випадку скляна перегородка гармонійно виділила у великій залі скляний робочий кабінет. Кабінет, забравши у кімнати, майже третина, візуально не зробив її менше. Це ще раз підкреслило одне з достоїнств скляної перегородки зі скляними дверима при застосуванні останніх в квартирах і приватних будинках.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення та монтажу скляної перегородки і навстіж двері зі скла – 10 робочих днів.

  2. Скляна душова кабіна являє собою Г-образну конструкцію, виконану з матового скла загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. Нерухомі фрагменти встановлюються в алюмінієвий П — подібний профіль 20х20 мм Зверху, під кутом 45 градусів до площини «глухих» фрагментів скляних кабіни встановлюються кронштейни з кліпсами. Це необхідно для зменшення люфту скляної душової кабіни в цілому. Також кутові кронштейни мають менші габарити, ніж суцільна штанга, розташована по периметру душової кабіни зі скла. Відповідно вони більше непримітні. І ілюзія суцільного скла душової кабіни без металу є більш повною.

  Скляна душова кабіна комплектується скляній орними дверима. Двері зі скла комплектується петлями бічними «скло — скло», ПВХ — ущільнювачами для більшої герметичності скляної душової кабіни, магнітними ущільнювачами для фіксації скляної двері в закритому положенні. Також скляні двері комплектуються ручкою тримачем рушника (з внутрішньої сторони держалка, з зовнішньої сам полотенцесушитель). На скляних душових дверях це виглядає оригінально і цікаво. Також, в даному випадку, замовник побажав бачити скляну душову кабіну з матовим склом. Матове скло душової кабіни чудово поєднується з плиткою і білим стелею санвузла. Також матова скляна душова кабіна чудово пропускає і м’яко розсіює світло всередині.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення та монтажу душової кабіни зі скла – 10 робочих днів.

  Вгору