+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна душова кабіна з розсувними дверима (вул. Драгомирова, 14, приватна квартира)

  Термін 23.07.14

  Душова кабіна виконується із загартованого скла прозорого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. Нерухомий фрагмент встановлюється на точкових фітинги (квадратні кліпси 45х45 мм). Зазор між нерухомим фрагментом скляної душової і стіною заповнюється прозорим герметиком. Дуже часто у замовника виникає питання: що краще для душової кабіни зі скла? Профіль або кліпси. По надійності і довговічності ці дві складові однакові. За ціною, як правило, дешевше виходить обрамити скляну душову кабіну в профіль. Але вибір залишається, як завжди, за клієнтом. Що більше подобається йому, то й ставимо, бо клієнт, як завжди, правий. Я, наприклад, більше схиляюся до скляних душових кабінах на кліпсах, так як вони (знову ж по –моєму) виглядають більш презентабельно і не відтягують на себе увагу від загальної краси скляної душової кабіни. В даному випадку, як видно на фото) замовник віддав перевагу точкові фітинги.

  Скляна душова кабіна комплектується розсувною системою, точкової ручкою і ПВХ — ущільнювачами. Розсувна система, як правило, застосовується в скляних душових кабінах, де неможливо використовувати скляні розпашні двері. Це трапляється дуже часто з-за невеликих габаритів санвузлів (в нових будинках це, найчастіше, гостьовий санвузол). Скляної розпашної двері просто немає можливості відкриватися або розкриватися на необхідну ширину з-за умивальників, унітазів і т. д. Тому, в таких випадках, ідеально підходить розсувні скляні двері для душових кабін із скла. Її відкриття абсолютно нічого не заважає, так як скляні розсувні двері спокійно відкочується і м’яко впирається в стопор розсувної системи.

  Сама розсувна система для скляних дверей виконана в стилі мінімалізму (тобто нічого зайвого, ніякої громіздкості) і виглядає дуже красиво. Герметичність скляних розсувних дверей в душову забезпечують ПВХ — ущільнювачі. Вони виконані напівпрозорими, щоб злитися з загальним фоном скляної душової перегородки. Точкова ручка-кноб також виконана мінімальних габаритів, але в теж час дуже зручно лягає в руку. До речі, в даному випадку вона квадратної форми, що поєднується зі скляними кліпсами, які фіксують нерухомий фрагмент скляної душової кабіни. Все в цій конструкції виглядає гармонійно і закінчено. Замовнику залишається тільки насолоджуватися цієї скляної душової кабіною.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення та монтажу скляної душової кабіни зі скляними розсувними дверима зі скла – 10 робочих днів.

  Вгору