+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна душова кабіна (Драгомирова, 15)

  Прохання замовника виконати скляну душову, так як за його словами, він не може знайти готову стандартну душову. Хочу підкреслити, що в нашій компанії немає в наявності готових виробів (можливо це мінус), а ми займаємося з кожним замовником персонально і виготовляємо скляні конструкції за індивідуальними розмірами кожного клієнта і його побажанням( в цьому, можливо, наш великий плюс).

  Так ось про душовій кабіні. Вона являє собою нерухомий фрагмент і скляні розпашні двері. Все це виконується з прозорого скла загартованого товщиною 8мм з еврокромкой по периметру. Нерухомий фрагмент встановлюється в алюмінієвий П-подібний профіль і расклинивается герметичній гумою в колір профілю. Розпашні скляні двері комплектуються настінними петлями, точкової ручкою-кнобом, ПВХ ущільнювачами.

  В даній ситуації була обрана розпашні скляні двері, так як нічого не перешкоджає її вільному відкриванню. ПВХ ущільнювачі встановлені по периметру скляних дверей, на її торцях, сприяють додаткової герметизації душової кабіни і перешкоджають її протікання. Між скляними дверима та нерухомою фрагментом передбачений вертикальний магнітний ущільнювач для кращого притвору і прилягання двері. Над скляною перегородкою (паралельно їй встановлена стійка з нержавіючої сталі з кліпсою для фіксації верхнього кута нерухомого скляного фрагмента. Це дозволяє зменшить люфт всій контструкции. Витончена ручка призначена спеціально для скляних душових дверей дозволяє зручно експлуатувати двері і , в той же час, із-за своїх розмірів не виділяється на загальному тлі скла.

  Душова кабіна, виконана з прозорого скла. Дозволяє, як би розширити санвузол і збільшити простір. Вона присутня, але, в той же час, із-за своєї прозорості її непомітна.

  Взагалі скляні душові кабіни в сучасних будинках набувають все більшу популярність. Динамічний та інтенсивний ритм сучасного життя в містах не дозволяє багато часу приділяти неспішного прийому ванній, тому на перший план виходять скляні душові кабіни. Вони дозволяють істотно економити час на прийом душу, в теж час, без втрати зручності і комфорту.

  Термін виготовлення скляної душової кабіни – 5 робочих днів

  Термін монтажу скляної душової кабіни – 1 день.

  Вгору