+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скло в архітектурі

  Відомий архітектор Бруно Таута сказав: “Якщо ми хочемо, щоб наша культура піднялася на більш високий рівень, ми зобов’язані прагне до кращого , щоб змінити нашу архітектуру. Ми можемо зробити це тільки шляхом введення скла в архітектуру, яка дозволяє пропускати світло сонця, сяйво місяця і зірок “.

  Побудований в Гайд-парку в Лондоні будинок Crystal Palace зазвичай розглядається як важливий поворотний пункт в історії архітектури. Це прекрасна будівля, побудована із сталі і скла прокладає шлях до подальшого використання скла як архітектурний елемент, а також як елемент дизайну. Інші приклади зі скла в архітектурі це London Bridge, Агбар і Federazija Towers, а також Tokyo International.

  Хоча застосування скла в будівництві раніше було досить обмеженим, зараз скло стає основним структурним елементом дизайну у багатьох будинках, офісних і торгових центрах. Скло пропускає природне світло, а так само займає мало місця, створюючи більше простору. Скло також є відносно недорогим матеріалом і повністю підлягає вторинній переробці, що важливо в екологічній сфері. Використання скла в будівництві різко зросла у зв’язку з швидкими змінами у виробництві і технології скла. Раніше скло вважалося досить крихкий будівельний матеріал, однак сучасне скло, є не тільки красивим елементом декору, але це так само і безпечний матеріал.

  Раніше скло використовувалося лише для вікна, щоб пропускати світло. Сьогодні скло використовується в будівництві різних елементах екстер’єру та інтер’єру. Елегантність екстер’єру архітектури включає в себе скляні фасади будівель, вітрини, розпашні двері, козирки, зимові сади, зенітні ліхтарі. Все це дозволяє нашим будинках і офісах купатися в природному сонячному світлі з прекрасним видом. Що стосується інтер’єру, дизайнери можуть висловити своє мистецтво в таких конструкціях, як сходи, підлоги, двері, перегородки, душові кабіни, стелі, а також різноманітні огорожі ліфтів, атріумів, сходів і т. п.

  Сучасні архітектурні тенденції виросли, і все частіше ми використовуємо скло в наших будинках і офісах. Це вже не просто матеріал для вікон і дверей, це дизайн і стиль в своєму власному праві.

  Вгору