+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скління офісу на Ольжича

  Офіс розташований в підвалі і мають місце вузькі коридори, необхідно було відгородити робочі кабінети перегородками з пропусканням світла в коридор. Вибір зупинився на скляних перегородках.

  Скляні перегородки з розсувними скляними дверима, виконані з прозорого скла загартованого товщиною 10мм. На всю поверхню скла нанесені широкі матові смуги. Смуги надали ефект дистанціювання робочих кабінетів від коридору і , в той же час, надають скляним перегородкам вид легкості і прозорості.

  По периметру перегородок встановлений алюмінієвий П-подібний профіль висотою 20мм, що робить його непомітним на загальному вигляді перегородок. Скляні перегородки включають в себе розсувні двері. Вибір був зроблений саме на розсувні двері з-за вузькості коридору. Двері відкочуються по направляючої, закріпленої до стелі. Особливістю цих розсувних дверей є наявність

  трубчастої ручки (висотою 1200мм) з вбудованим в неї замком і «баранчиком», що дозволяє відкривати і закривати скляні двері без додаткових зусиль ( немає необхідності, як у випадку з нижнім кутовим замком, щоразу нагинатися до підлоги для закриття або відкриття дверей)

  Термін виготовлення – 6 робочих днів
  Термін монтажу – 2 дні

  Вгору