+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скління фітнес – центру «Euro Gym» (c. Крюківщина, вул. Жулянская, 1-А)

  Завдання: скляні перегородки, скляні двері і дзеркала.

  До початку роботи ERAGLASS

  Скляні перегородки виконані з прозорого скла загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. Фрагменти скла встановлені в алюмінієвий П-подібний профіль 20х20 мм Вертикальні зазори між фрагментами скла заповнені прозорим герметиком для жорсткості конструкції. Скляні перегородки включають в себе маятникові двері зі скла. Двері комплектуються бічними петлями, нижнім кутовим замком, трубчастої ручкою.

  Фітнес – центр розташований в підвалі житлового будинку. Це сто стало однією з причин вибору скляних перегородок, так як зовнішніх вікон було надзвичайно мало. Наявні вікна наполовину пропускали сонячне світло, тому проблема освітлення стояло надзвичайно гостро. Взагалі концепція фітнес – центру передбачає зробити приміщення для занять максимально прозорими. Це необхідно для того, щоб відвідувач міг бачити і вибирати собі заняття за смаком (тренажери, фітнес, басейн тощо). Крім того є приміщення за якими необхідно постійно спостерігати тренерам (зокрема, дитяча кімната). І питання проникнення в приміщення денного світла та штучного освітлення. Всім цим вимогам найкраще відповідають скляні перегородки та двері з скла. Крім того по своїм прочностним характеристикам вони мало чим поступаються гіпсокартонних стін (удар каменем, твердим предметом в площину скла завдає йому лише подряпини). Також дуже вдало скляні перегородки були встановлені при відділенні кафетерію, пропускної зони від основних приміщень для занять. У невеликих по квадратурі приміщеннях, де необхідно розділити робочі зони, скляні перегородки просто незамінні. Навіть при щільному розташуванні скляних перегородок, немає враження нагромадження і тісноти. Скляні прозорі перегородки завжди виглядають повітряно і невагомо.

  Навіть в приміщеннях, виконаних з капітальних стін, були встановлені скляні розпашні двері. Скляні розпашні двері ( прозорі ) гарні в приміщеннях з великим потоком людей. Так як при відкритті скляних дверей людина бачить хто стоїть за нею, що запобігає травми і зіткнення. Також скляні двері (на відміну, наприклад від дерев’яних) не бояться установки в приміщеннях з підвищеною вологістю (зокрема, в басейні, душових). Скляні двері були обрані з боковим кріпленням петель, так як, у багатьох приміщеннях фітнес центру був присутній «тепла» підлога, що виключало можливість кріплення до нього (наприклад, скляні двері на підлоговому доводжувачі).

  Взагалі в спортивних установах, а у фітнес центрах, зокрема, велику увагу надають скляним перегородкам і дверям. Останнім часом їх намагаються максимально інсталювати в інтер’єр приміщень. Так як фітнес-центр – це в першу чергу здоров’я, спорт і видовищність. А видовищність без глядачів не буває повною. А перегородки зі скла є ідеальним варіантом для учасників і глядачів (нагадаю, скляні перегородки та двері не бояться ударів м’ячем, гантелями, шайбами і т. д.)

  2) Ще однією незмінною складовою будь-якого фітнес центру є дзеркала. В сучасних фітнес центах всі капітальні або гіпсокартонні стіни намагаються, по можливості задекорувати дзеркалами. Це візуально дає збільшення простору. Але головне – це присутність дзеркал в приміщеннях з тренажерами, аеробікою, фітнесом. Там у дзеркалі кожен клієнт може спостерігати себе та інших і на весь зріст, а також стежити за діями інструктора. Тому постійним вимогою до дзеркал є їх максимальний габарит. Відвідувач хоче бачити себе в повний зріст, без всяких стиків і швів між фрагментами дзеркал. Це змушує виготовляти фрагменти дзеркал великими по товщині, щоб вони не лопнули при виготовленні і транспортуванні. Також додаткова складність виникає при занесенні великих габаритів дзеркала до місця монтажу (іноді це проблематично). В даному випадку використовувалися дзеркала товщиною 5 мм з полірованими кромками по периметру. Фрагменти дзеркал кріпляться до стіни за допомогою клею для скла (який не роз’їдає амальгаму. У виборі клею треба бути дуже уважним і застосовувати клею спеціально для дзеркал і двостороннього скотчу (який тримає дзеркала, поки клей не висохне). Ще однією особливість дзеркал, які були застосовані у фітнес центрі, є їх вологостійкість. Це дозволило сміливо встановити дзеркала в басейні, санвузлах і душових кімнатах.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення і монтажу скляних дверей, перегородок зі скла та дзеркал – 10 робочих днів.

  Вгору