+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні козирки. Ворзель

  Завдання

  На виробничому цеху виконати навіси над входом та над приямком.

  Розташування об’єкта, особливості

  Основна проблема полягала в тому, що до фасаду не можна було закріпитися (не було можливостей для встановлення вант і пристінних кронштейнів). Зрештою, зупинилися на самонесучій конструкції.

  Скляні козирки. Ворзель

  Рішення

  Навіс являє собою каркас, зварений з профільної труби (полірована нержавіюча сталь). Основне навантаження конструкції рознесене на землю та бетонний парапет. Встановлено закладні елементи, а зверху вже приварені до них каркасні труби. Накриття навісів виконано зі скла прозорого загартованого товщинною 10 мм із полірованими кромками по периметру.

  Після розрахунків на снігові та вітрові навантаження було обрано моноскло замість триплексу. Це зумовлено тим, що будівля невисока, одноповерхова і дах знаходиться на малій відстані від скляного навісу. Тому розрахунки дають змогу встановити одинарне скло. Також, це здешевлює конструкцію. Цей фактор також дуже важливий був для замовника.

  Фрагменти скла кріпляться до металокаркасу за допомогою точкових фітингів із нержавіючої сталі. Між металом та склом передбачені ПВХ-прокладки. Люз між скляними фрагментами навісу заповнюються прозорим герметиком.

  Скляні козирки. Ворзель

  Результат

  У підсумку отримали гарні прозорі конструкції над входом у цех і над приямком.

  Вгору