+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Салон дверей “porte’s” (пр-т Московський, 8)

  Термін 10.04.13

  Розпочато співпрацю компанії «Ера Гласс» з мережею магазинів «porte’s» з продажу дверей. Для успішного і плідного співробітництва в салонах (на прохання представників компанії «porte’s») були встановлені наступні види дверей за адресою пр-т Московський, 8:

  Portes

  1) Двері скляні розсувні двостулкові з нерухомими бічними фрагментами. Виконані двері з прозорого скла загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. На всю поверхню дверей з одного боку нанесено малюнок шляхом художнього матування, а на іншу наноситься суцільне матування. Нерухомі фрагменти скла встановлюються в алюмінієвий П-подібний профіль 20х20 мм Розсувні двері комплектуються круглими точковими ручками і розсувною системою.

  2) Двері орні міжкімнатні виконується з матового скла загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. Скляні двері встановлюються в алюмінієву коробку і комплектується бічними петлями і натискною ручкою.

  3) Скляні двері без коробки виконується із скла тонованого в масі (бронза) матового, загартованого товщиною 8 мм двері комплектується бічними петлями з закріпленням безпосередньо в отвір і трубчастої ручкою. Такі двері можна використовувати в якості міжкімнатних, для тих хто бажає бачити суцільне скло без металу, а також в душових кабінах, але з додаванням ПВХ –ущільнювачів для герметичності.

  У салоні на пр-ті Голосіївському, 68-а встановлена скляна перегородка з розсувними скляними дверима. Перегородка виконана з прозорого скла загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. На всю поверхню дверей з одного боку нанесено малюнок шляхом художнього матування. Нерухомі фрагменти скла встановлюються в алюмінієвий П-подібний профіль 20х20 мм Розсувні двері комплектуються круглими точковими ручками і розсувною системою.

  Вгору