+38 044 461 85 17




  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  с. Чайка, приватний будинок — установка скловиробів по всьому будинку

  Термін 03.04.15

  Завдання: виконати і встановити скловироби по всьому будинку.

  До початку роботи ERAGLASS

  проем под двери,монтаж стеклянных дверей,подготовка проема под двери проем под душевую кабину,душевой парапет,душевой поддон

  1. Скляні душові кабіни виконувалися з прозорого скла (або бронза, в залежності від інтер’єру) загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. На всю поверхню душових кабін із скла наноситься абстрактний малюнок шляхом піскоструменю. Скляні душові кабіни являють собою нерухомий фрагмент та розпашні скляні двері. Нерухомий фрагмент встановлюється в алюмінієвий П — подібний профіль 20х20 мм Скляні розпашні двері комплектуються петлями «скло-скло», точкової ручкою, ПВХ — ущільнювачами для більшої герметичності скляної душової кабіни. Над душовою кабіною зі скла встановлена стійка з нержавіючої сталі з кліпсою для фіксації верхнього кута нерухомого фрагмента скляної душової кабіни. Петлі для скляної душової кабіни мають пружину для фіксації. Також між скляними дверима та нерухомом фрагментом передбачений магнітний ущільнювач для більшої фіксації двері зі скла в закритому положенні. Ручка — кноб передбачена мінімальних розмірів, щоб не займати багато місця і бути непомітною на загальному фоні скляної душової кабіни.

  Також в будинку передбачені двостулкові скляні розпашні двері. Вони виконані без ущільнювачів, щоб мати можливість відкриватися в обидві сторони. Ці скляні двері встановлені біля сауни, щоб була можливість швидко вбігти і в душову і вибігти з неї.

  2. Скляна перегородка з розсувними скляними дверима. Конструкція виконується з прозорого скла загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. На всю скляну перегородку наноситься малюнок (абстракція, як у всьому будинку) шляхом піскоструменю. Нерухомі фрагменти встановлюються в алюмінієвий П — подібний профіль 40х20 мм Розсувні двері зі скла комплектуються розсувними системами і плоскими вертикальними ручками. Скляні розсувні двері у відкритому положенні дозволяють тримати отвір практично вільним, а при закритті розсувні скляні двері ховаються за нерухомі фрагменти скляної перегородки. Дана конструкція дуже зручна, тому, що дозволяє економити корисний простір. Ручки для скляних дверей також виконані максимально притиснутими до скла. Вони не випирають, і в той же час дуже зручні в експлуатації. Такі скляні перегородки дозволяють одним рухом руки (закривши скляні розсувні двері) отримати закритий простір, створити ілюзію усамітнення (при необхідності). У той же час прозорість таких скляних перегородок не напружує і не тисне на психіку і дозволяє продуктивно працювати або не менш продуктивно відпочивати.

  Результати роботи ERAGLASS

  стеклянные двери,остекление дома,двери из стекла,бронзовые стеклянные двери,двери из стекла остекление дома,стеклянная перегородка,стеклянные раздвижные двери,двери из стекла,стеклянные раздвижные двери душевая перегородка, душевая кабина из стекла,душевая из стекла,стеклянная душевая

  Термін виготовлення і монтажу скляних душових кабін, скляних перегородок, скляних дверей — 15 робочих днів.

  Вгору