+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Розсувні скляні двері (вул. Хрещатик, приватна квартира)

  Термін 21.02.15

  Завдання: відгородити спальню від коридору скляними дверима.

  До початку роботи ERAGLASS

  Скляні двері мають багато варіантів свого виконання. Вибір виду дверей справа складна і відповідальна (вам з ними жити, навіть якщо збираєтеся міняти їх кожні півроку). Вибір дверей залежить насамперед від ваших уподобань і від конфігурації приміщення, куди ви хочете ці двері застосувати.

  Багатьом смакам і побажанням підійдуть скляні двері. У нашому випадку – це скляні розсувні двостулкові двері. Вони виконуються як з прозорого скла, так і з різних видів тонованого скла (наприклад, якщо в інтер’єрі приміщення переважає дерево, то підійдуть двері з «бронзового» скла, а якщо стиль «Hi-Tech», то тут добре застосовується скло «графіт»).

  Важлива якість розсувних скляних дверей від Эрагласс

  Ще одна якість, за яку цінують скляні двері (і вибирають їх) – це здатність пропускати світло. Ми не будемо говорити про прозорих дверях, це і так зрозуміло.

  Якщо ж замовнику хочеться , щоб скляні двері були непрозорі (а у випадку санвузлів це просто необхідно), то прекрасним варіантом може бути матові скляні двері (на прозорому або на тонованому склі). Вони м’яко розсіюють світло, практично не поглинаючи його, і, в той же час, дає ефект непрозорості необхідного приміщення.

  Якщо ж клієнтові потрібна зовсім непрозорі двері і він стоїть перед вибором, які замовляти?

  Дерево, метал або скло? Ми можемо порекомендувати (звичайно ж дуже упереджено і зацікавлено) скляні фарбовані двері. Скляні пофарбовані двері абсолютно непрозорі. Це дуже зручно в таких приміщеннях, як гардеробна або пральна кімнати. Фарби, що наносяться на скляні двері, є вологостійкими і вогнетривкими.

  Ми отримуємо скляні двері з однієї забарвленої (як правило тильної сторони і глянцеву поверхню (лицьову). Для клієнтів, що бажають бачити обидві сторони скляних дверей глянцевими, теж є варіант. Це триплексоване скло. Скла склеюють між собою фарбованої стороною, а зовні залишається глянсова сторона скляних дверей.

  Способи інтегрування розсувних дверей в інтер’єр

  Щоб скляні двері органічно вписалися в інтер’єр існують кілька способів їх додаткового інтегрування в будь-яке середовище. Один з них – це нанесення малюнків шляхом художнього матування. Наші дизайнери здатні розробити або запропонувати будь-який малюнок замовника.

  Часті випадки, коли клієнт бажає перенести малюнок шпалер або орнамент плитки на скляні двері. Все це виглядає дуже ефектно і привабливо. Ще один варіант задоволення побажань замовника — це нанесення фотодруку на скляні двері. Це коли клієнта не влаштовує два кольори піскоструменю (матовий і прозорий). Він хоче отримати повнокольорові скляні двері.

  У разі застосування фотодруку ми отримуємо малюнок будь-якого забарвлення. Скляні двері будуть виглядати як псевдовітраж (напівпрозорі на просвіт), або непрозорі (знову ж таки , триплекс).

  У цій статті ми торкнулися тільки різної колірної гами скла, яка здатна своєю різноманітністю задовольнити якщо не всі (всі неможливо в принципі, але треба прагнути), то дуже багато побажання клієнтів і спонукати їх зробити вибір (якщо вони все ще вагається ) на користь саме скляних дверей.

  У нашому конкретному випадку були обрані розсувні скляні двері. Двері виконані зі скла надпрозорого «Diamond» загартованого товщиною 10 мм На всю поверхню скляних дверей завдано матовий малюнок. Розсувна система для дверей зі скла підібрана з видимим механізмом. Система фірми «Diva Vetro» (Італія). Скло діамант і малюнок на ньому відповідають світлого інтер’єру приміщення.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення і монтажу скляних розсувних дверей – 10 робочих днів.

  Вгору