+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Приватний будинок з мобільною перегородкою в стилі «гармошка»

  Завдання

  Створити бар’єр між зонами барбекю та будинком, з можливістю захисту від вітру і як додатковий захист від сторонніх осіб на території.

  мобильная перегородка в стиле «гармошка» в городе Ирпень

  Розташування об’єкта, особливості

  Клієнт з міста Ірпінь звернувся в компанію Eraglass з наступною проблемою: в його дворі, між будинком і барбекю, є критий майданчик, зі стільцями і столами. Вона призначена для приємного проведення часу. Майданчик розташовується перед будинком, між внутрішнім двориком і садом. В силу цього, на її території постійний протяг. Вітерець дозволяє охолодитися у спеку, однак при іншій погоді він приносить істотний дискомфорт, тим самим заважаючи відпочивати і добре проводити час.

  Рішення

  Компанія Eraglass запропонувала клієнту використовувати розсувну скляну перегородку типу «гармошка».

  Такий бар’єр складається з прозорого загартованого скла з полірованими крайками по периметру, товщина матеріалу – 10мм. Фрагменти перегородки кріпляться до верхньої направляючої, яка була прикручений до стелі за допомогою роликів. Знизу, на підлозі, передбачили вузьку декоративну направляючу для нижніх роликів. Вертикальні зазори між фрагментами скла закриваються ПВХ-ущільнювачами для зменшення протягу. У перегородку, для відкриття і закриття скляної перепони, встановлена ​​компактна плоска ручка.

  Фурнітура та напрямні в скляній перегородці мають колір анодованого алюмінію. Однак можуть бути пофарбовані порошковою фарбою по палітрі (в даному випадку була проведена фарбування під меблі клієнта). Також, у разі необхідності, можна встановити на перегородку підлоговий замок. Це перетворить її в додатковий бар’єр, який обмежить доступ сторонніх осіб на територію.

  стеклянная мобильная перегородка в стиле гармошка №2

  Результат

  Створений скляний бар’єр дозволяє за кілька хвилин розгорнути фрагменти скла в суцільну перегородку, тим самим забезпечивши комфортну вітрозахист. Зібрати конструкцію можна за такий же час. Бар’єр складається до стіни в «гармошку» з фрагментів скла. Скляна перегородка в складеному вигляді займає мало місця.

  стеклянная мобильная перегородка в стиле гармошка №3

  Вгору