+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Приклад встановлення міжкімнатних дверей у коробці (вул. Воздвиженська, 30)

  Термін 25.11.13

  До початку роботи ERAGLASS

  Міжкімнатні двері виконані з надпрозорого загартоване скло «DIAMOND», товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. Вся поверхня скла виконується матовою шляхом піскоструменю. Скляне полотно встановлюється в алюмінієву коробку. Двері комплектуються бічними петлями, натискною ручкою з замком.

  Чому використовуються міжкімнатні двері саме із скла

  Міжкімнатні скляні двері ідеально підходять як для квартир, так і для офісних приміщень. З допомогою матовості досягається непрозорість кабінету або кімнати і , в той же час, матова скляні двері відмінно пропускає і розсіює денне і штучне світло ( з незначними втратами (а це важливо в закритих і маленьких приміщеннях).

  Крім того в даному випадку замовнику було запропоновано виконати скляне полотно зі скла «DIAMOND», так як на звичайному склі матовість посилює смарагдовий відтінок. Весь інтер’єр об’єкта виконаний у світлих (білих) тонах, відповідно, матова двері зі скла «DIAMOND» гармонійно впишеться в цю обстановку. Алюмінієва коробка скляних дверей так само має свої переваги.

  Спочатку, вона йде в кольорі анодований алюміній. Цей колір, в принципі, поєднується з багатьма оздоблювальними матеріалами. Але, крім того, алюмінієву коробку скляних дверей можна пофарбувати в будь-який колір по RAL порошковим напиленням, а також, шпонувати під дерево, що буде дешевше ніж дерев’яна коробка (я маю на увазі нормальну якісну коробку).

  Коробка скляній міжкімнатної двері і фурнітура

  Як бачимо, варіанти підбору скляної двері в алюмінієвій коробці під інтер’єр існують. Також хотілося звернути увагу на фурнітуру дверей, зокрема, натискні ручку. В нашому випадку використовується фурнітура «WWS» (Німеччина). Вона надійна і практична. Китайські ж аналоги, поки залишають бажати кращого. І якщо фурнітуру для інших скляних конструкцій Китай успішно і якісно реалізує, то в плані ручок видно істотний пробіл (пружина в самій ручці швидко ламається).

  Взагалі, перевага скляних дверей у коробці в тому, що на відміну від суцільноскляних дверей, у цій конструкції відсутні зазори між полотном і стінами, що дозволяє монтувати їх, наприклад, у санвузли.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення міжкімнатних скляних дверей – 5 робочих днів.

  Термін монтажу міжкімнатних скляних дверей – 1 день.

  Вгору