+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Приклад скління душових кабін по всьому будинку пер. Ольшанський

  Завдання

  Виконати засклення душових кабін по всьому будинку.

  Душові кабіни виконані з прозорого скла загартованого товщиною 8 мм. Душові кабіни виконані у вигляді П — подібної форми і являють собою нерухомі скляні фрагменти і розстібні скляні двері посередині.

  Нерухомі скляні фрагменти встановлюються в алюмінієвий П — подібний профіль, внизу і на бічних стінах. Профіль підібраний в мінімальних габаритів 12х12 мм. Потім цей профіль декорувався мармуром.

  Вигляд у скляної душової кабіни вийшов від цього дуже презентабельним – скло виходило, ніби зі стін та підлоги. Зверху над скляної душової кабіною розташовується штанга з нержавіючої труби, раскрепленная за допомогою фланців в бічні стіни. Штанга повторює контури скляної душової кабіни, на ній розташовані кліпси для фіксації верхніх кутів нерухомих скляних фрагментів. Це надає скляної душової кабіни міцність і зменшує люфт (хитання).

  Скляні розпашні двері комплектуються петлями «скло — скло», точковою ручкою – кнобом, ущільнювачами, встановленими по периметру дверей. ПВХ — ущільнювачі забезпечують герметичність скляної душової кабіни. Ручка підібрана мінімальних габаритів, щоб була непомітна на загальному тлі скляної душової кабіни і не займала багато місця.

  Скляні душові кабіни виконані по висоті не до стелі, щоб мав місце повітрообмін. В іншому випадку при експлуатації скляних душових кабін, остання швидко пітніє, що доставляє деякий дискомфорт. Побажанням замовника (на мою думку, швидше капризом) було виконання бічних стін душових кабін матовими. Це викликано, напевне, тим, що багато людей відчувають дискомфорт при знаходженні в абсолютно прозорої скляної душової кабіни. А може просто замовник хотів виділити якось незвично свої скляні душові кабіни.

  В принципі це неважливо, головне ми завжди намагаємося виконати побажання клієнта, якими б вони не були.

  Взагалі, останнім часом спостерігається тенденція до заміни ванн на душові кабіни. В санвузлах невеликих (в малогабаритних квартирах, наприклад), де немає можливості розмістити громіздку ванну, це є оптимальним рішенням. В скляній душовій кабіні, навіть габаритами 900х900 мм, людина може комфортно прийняти душ.

  У будинках з великими санвузлами, де присутні великі ванни «джакузі», все одно замовники намагаються розмістити скляну душову кабіну. У ній можна швидко прийняти душ (особливо якщо є невеликий ліміт часу). Так що скляна душова кабіна практична зі всіх сторін і для зовсім різних категорій замовників.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення скляних душових кабін – 10 робочих днів.

  Термін монтажу скляних душових кабін – 2 дні.

  Вгору