+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Перегородка зі скла в приватному будинку

  Перед нашою компанією постала задача від клієнта зробити огородження другого поверху. Стандартні варіанти скляного огородження замовнику не сподобались, тому було запропоновано замість огородження зробити повноцінну перегородку від підлоги до стелі. Перегородка зі скла виконуватиме функції огородження та буде виступати в ролі повноцінної стіни.

  Перегородка виконана зі скла прозорого загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. Перегородка містить три скляні частини. Фрагменти встановлено в алюмінієвий «клемний» профіль. Площина розбита на прямокутники алюмінієвими пластинами з двох сторін. Весь метал покритий порошковою фарбою в чорний колір.

  Замовник дуже хотів, щоб скляна перегородка була максимально безпечна. Хоч скло і гартоване (міцніше за звичайне в 10 разів), але додатково було запропоновано обклеїти перегородку прозорою захисною плівкою.

  Якщо конструкція все ж таки руйнується (що дуже мало ймовірно), то уламки не розлітаються, а тримаються на плівці та перегородка зберігає свою форму.

  На перший погляд, конструкція виглядає простою та стандартною, але роботи з встановлення скляної перегородки потребували максимальної зосередженості та уваги (наш досвідчений монтажний відділ, як завжди був на висоті).

  Замовник був у захваті, бо вийшло ще краще ніж він сподівався і уявляв. Завжди приємно дарувати людям радість.

  Ще більше шукайте нас в соціальних мережах

  https://www.facebook.com/eraglassua

  https://www.instagram.com/eraglass.ua/

  Перегородка зі скла в приватному будинку

  Перегородка зі скла в приватному будинку1

  Перегородка зі скла в приватному будинку2

  Вгору