+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Перегородка в гардероб по вулиці Микільсько-Слободській

  Завдання

  Відокремити кімнату в квартирі від основного коридору легкою напівпрозорою перегородкою в гардероб.

  Розташування об’єкта, особливості

  При узгодженні конструкції, нашою компанією були надані рекомендації будівельникам щодо встановлення заставних елементів за гіпсокартонною стелею, для ефективної роботи розсувних систем.

  Із запропонованих (заводських) ручок замовнику нічого не сподобалося. Спільними зусиллями виробили бажаний вид ручки і виконали її індивідуально, щоб замовник був задоволений у всіх пунктах.

  Перегородка в гардероб на Никольско-слободской закрытая

  Рішення

  Була спроектована, виготовлена ​​та змонтована цільноскляна перегородка в гардероб із розсувними дверима. Перегородка є нерухомими фрагментами по краях і розсувні двері двостулкові по центру. Перегородка виконана з тонованого скла (бронза) у масі загартованого завтовшки 10мм з полірованими кромками по периметру.

  Нерухомі фрагменти встановлені в алюмінієвий П-подібний профіль 40*20 мм. Профіль пофарбований полімерною фарбою у коричневий колір. Двері укомплектувалися розсувними системами, направляючими та трубчастими ручками.

  Усі металеві частини забарвлені у коричневий колір. Колір скла, фурнітури та профілів підібрані під колір внутрішнього обладнання вбиральні. Тоноване скло в бронзу надало ефекту напівпрозорості перегородці. Перегородка в гардероб частково відблискує і відбиває світло, тому речі в гардеробі практично не видно. У той же час, перегородка пропускає денне світло, в достатній кількості, і не справляє враження потужної конструкції.
  Розсувні двері виконані на системі верхнього підвісу (вся вага на верхній напрямній). Внизу лише мініатюрний уловлювач скла, розташований за нерухомим фрагментом скла. При відкритті дверей, у місці проходу, на підлозі немає жодних профілів та порожків.

  Перегородка в гардероб на Никольско-слободской дверь

  Результат

  Замовник залишився задоволений, дякував за швидкий та якісний монтаж, рекомендації будівельникам у ході переговорів та за всю роботу загалом.

  Вгору