+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Огородження сходів ДТЕК вул. Костянтинівська

  Завдання

  Встановлення сучасної огорожі сходів.

  Розташування об’єкта, особливості

  У приміщенні клієнта відбувався капітальний ремонт, метою якого було перейти з епохи пізнього СРСР в сучасний період і зробити робочі приміщення, що хоч трохи відповідним вимогам поточного періоду. Торкнувся ремонт й огорожі сходових маршів. Демонтовано було існуючі огорожі, щаблі, очищено все до бетону.

  Потрібна була легка на вигляд огорожа, але й за доступний бюджет. За рекомендаціями нашої компанії вибір був зроблений на огорожі в стилі “Хай Тек” скло і метал.

  Ограждение лестницы ДТЕК

  Рішення

  Огородження являє собою стійки з полірованої нержавіючої сталі круглого перерізу (діаметр 32 мм) з поручнем з тієї ж полірованої нерж. сталі  круглого перерізу (діаметром 40 мм).

  Заповнення: скло прозоре загартоване завтовшки 8 мм із закругленими кутами (травмобезпечне). Фрагменти скла кріпляться до стійок за допомогою точкових фітингів з нерж. сталі (п’ятачки діаметром 30 мм) та пластин приварених до стійок.

  Попередньо на бетон були встановлені заставні елементи, а після укладання плитки до них приварені чистові стійки. Стійки, поручні чашки, фітинги були виконані на виробництві, а монтаж, складання, приварювання та подальше полірування ламаних частин поручня безпосередньо на об’єкті. Чищення та остаточне полірування стійок та поручнів велося на об’єкті. Тому доводилося всіляко вкривати та ізолювати гофрокартоном та плівкою фарбовані стіни та плитку від кіптяви. Але краще так, ніж перефарбовувати все приміщення.

  Ограждение лестницы ДТЕК

  Результат

  У результаті вийшло гарне скляне огородження офісного типу.

  Ограждение лестницы ДТЕК

  Вгору