+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Монтаж скляних фасадів

  Одним з найбільш модних і оригінальних дизайнерських рішень є фасадне скління. Напевно, ви бачили будинки в яких застосовувався цей вид обробки. Неординарність, неповторність і строгі форми прозорого, матового, блакитного скла заворожують своєю величчю. Такі споруди є візитною карткою міста, власника або компанії. Про монтаж таких конструкцій ми сьогодні і поговоримо.

  Особливості, які слід врахувати при монтажі фасадів

  Скляні фасади мають перевагу не тільки по своїй привабливості, але і володіють характеристиками високого рівня і відмінною функціональністю. Вони пропускають багато світла, захищають від шуму, зберігають тепло і не пропускають холодне повітря. Також бувають пожежозахисні та броньовані скла.

  Під час монтажу скляних фасадів використовують якісні матеріали. Так, скла, якими обробляють будівлі зберігають тепло в холодну пору року і не пропускають спеку і прямі сонячні промені в літній період. Існує міф про те, що такі будівлі, як акваріуми, так як в них жарко. Насправді, це суща неправда.

  Скла існують двох видів — А і В. Перші захистять вас від випадкових ударів, другі — мають куленепробивними властивостями. Кожного клієнта порадує великий вибір різних кольорів і фактур. Завдяки цьому, в компанії EraGlass, ви підберете собі довговічні фасади, які володіють такими ж властивостями, як традиційний цегла.

  При обробці зі скла використовують алюмінієві конструкції, які виготовляються за спеціальною технологією і безпечні для здоров’я людини.

  Конструкція скляних фасадів показана на малюнку.

  конструкция стеклянного фасада

  Етапи монтажу скляних фасадів

  1. На початковому етапі необхідно правильно виміряти периметр вікна, зробити точні розрахунки. Це необхідно для того, щоб під час виготовлення алюмінієвого каркаса, розмір був точним і чітко повторював форму вікна.
  2. На підприємстві виготовляють вікно згідно з виміряними розмірами. Відразу ж вставляють скло.
  3. Роблять “зарубки” на які потім будуть кріпити алюмінієвий каркас
  4. Вставляють раму зі склом.
  5. Закручують конструкцію спеціальними болтами.
  6. Остаточно закріплюють.

  На словах, монтаж скляних фасадів — проста дія. Насправді, це не зовсім так. Варто пам’ятати про те, що всі конструкції встановлюються з допомогою спеціального устаткування і оснащення. Без цих інструментів, монтаж неможливий.

  Компанія EraGlass є однією з найкращих у Києві з встановлення скляних фасадів.

   

  Стеклянный фасад коттеджа

  Висококваліфіковані фахівці за короткий проміжок часу виконають необхідний обсяг роботи якісно і за адекватну ціну. Ваш будинок буде унікальним, оригінальним, теплим і захищати від сонця.
  Замовити послугу і більш докладно дізнатися про монтаж скляних конструкцій ви можете на сайті або зателефонувавши за телефонами, вказаними нижче.
  Будьте модними разом з EraGlass!

  Вгору