+38 044 461 85 17




    *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

    Історія і сучасність дзеркал

    Всім відомо, що першим дзеркалом було звичайне відображення у воді…

    Десь сім тисяч років тому вперше почали виготовляти дзеркала. До того, як було винайдено скло, з якого роблять сучасні дзеркала, їх виготовляли з інших матеріалів, таких як срібло, золото, гірський кришталь, олово, бронза, мідь.

    В ті часи не просто було виготовити дзеркала з металу або каменю. Додатковим негативним моментом було те, що поверхня металевого дзеркала досить швидко окислюється, а тому її постійно доводилося полірувати.

    З часом навчилися видувати з скла судини, тоді з’явився дуже незвичайний опуклий тип дзеркал. В кулю великого розміру вливали розтоплене олово, яке розтікалося рівним шаром по внутрішній поверхні, а потім остигало. Після цього кулю розбивали на шматочки і виходили дзеркала, відображення в яких було спотвореним, але, все ж, у нього було можна виглядати…

    Дзеркала, які були схожі на сучасні, вперше почали виготовляти в 1279 р., коли звичайне плоске скло навчилися покривати тоненьким шаром свинцю, а до 1500 році вже вміли покривати таке плоске скло ртуттю і приклеювати до нього таким чином тонку олов’яну фольгу. Такі дзеркала були надзвичайно дорогими, тому дозволити купити їх собі могли лише дуже багаті люди.

    У наш час дзеркала виготовляють з полірованого листового скла, товщина якого може бути від 3 до 6 мм. Форма дзеркала може бути різною: прямокутної, овальної, фігурної. Іноді дзеркальне полотно має фацетную обробку, розташовується на підставці або в рамі, дзеркала можуть з’єднуватися у вигляді папки, бути розміщені в футлярі, або на підставці. Застосовувати дзеркала можна в самих різних сферах, не тільки в побуті, але і в медицині, промисловості, астрономії, транспорті.

    Не так давно дзеркала використовувалися лише в квартирах. Їх вішали в передпокоїв, ванних кімнатах або на шафах. Скло в інтер’єрі і дзеркала в наші дні застосовуються для прикраси і виправлення архітектурних недоліків. Завдяки тому, що джерела освітлення відображаються в дзеркальній поверхні, істотно збільшується простір, що дуже важливо, враховуючи невеликі розміри сучасних приміщень, створюється ілюзія світла і легкості.

    Якщо ви ознайомитеся з представленими розробками прикрас для дзеркала, то зрозумієте, як великі можливості художників і дизайнерів. Якщо у Вас виникне бажання, то Ви зможете самостійно приймати участь в оздобленні дзеркал з допомогою деталей, які виконані в стилі фьюзинг.

    Зробіть своє життя краще, прикрасивши її дзеркалами!

    Вгору