+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Душова перегородка у квартиру. ЖК Французький квартал

  Завдання

  Створити елегантну душову перегородку у квартиру.

  Розташування об’єкта, особливості

  Особливістю завдання було те, що сам отвір під перегородку розташовувався у кімнаті. Без окремого приміщення під санвузол. Тому необхідно було вписати скло ергономічно у загальний інтер’єр кімнати. З цих причин довелося виконувати перегородку на всю висоту отвору, щоб повністю відокремити душову від решти кімнати. Установка перегородки від підлоги до стелі без люзу зверху (для повітрообміну), що своєю чергою веде до необхідності встановлення витяжки безпосередньо в душовій (щоб не запотівало скло).

  Рішення

  Сама душова перегородка виконана зі надпрозорого скла (діамант) загартованого завтовшки 8 мм із полірованими кромками по периметру. Скло “діамант” було обрано через те, що навколо душової, стіни виконані білого кольору, а “діамант”, як відомо, це прозоре скло без зеленого відтінку. А на білому тлі це особливо видно.

  Фурнітура за бажанням замовника була обрана під золото. Замовник також відмовився від профілів. Встановлені точені кліпси для нерухомого фрагмента скла (бажання замовника – якнайменше металу).

  Двері скомплектовані петлями, ПВХ-ущільнювачами та ручкою. Ручку також було підібрано не точкову, а під рушникотримач. Це дуже сподобалося клієнту, тому що він не любить гачків на стіні, а вішати рушник нікуди. Знизу, на плитку під дверима приклеєний прозорий акриловий поріг для зменшення душового протікання.

  Результат

  Клієнт дуже задоволений, що реалізовано всі його побажання.

  Душевая перегородка в квартиру. ЖК Французский квартал

  Вгору