+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Дах по вул. Вільямса, 3

  Завдання: виконати скління даху на балконі дворівневої квартири.

  До початку роботи ERAGLASS

  Квартира знаходиться на останньому поверсі, балкон досить великий по квадратурі. Замовник захотів розмістити на балконі літню терасу з прекрасним оглядом мальовничих околиць. Вирішено було виконати дах зі скла для більшої прозорості та легкості і для максимального проникнення денного світла. Дах являє собою металевий каркас (труби з нержавіючої сталі), на які встановлюються скляні фрагменти.

  Скло виконано триплексированым товщиною 17 мм по наступній формулі: 10+1+6т, де 10 — скло загартоване товщиною 10 мм, 1 – шар прозорого полімеру, 6т – скло тоноване в масі (графіт) загартоване товщиною 6 мм. Фрагменти скла вирішено було зробити тонованими, щоб якось зменшити попадання сонячних променів на балкон (а сонце в безхмарний день святи на балкон постійно). Фрагменти скла встановлюються на металевий каркас за допомогою точкових кріплень (п’ятаков) з нержавіючої сталі. Зазори між фрагментами скла заповнюються прозорим герметиком.

  При виготовленні конструкції виникли деякі труднощі: зокрема, замовник захотів бачити металоконструкцію з полірованої нержавіючої сталі, а заполірувати трубу (80 х 40 мм) довжиною 3700 мм виявилося досить проблематично. Монтаж скляного даху на 20 поверсі теж був пов’язаний з певним ризиком. Виконувати такий монтаж має дуже кваліфікована бригада з прийнятими заходами безпеки при висотних роботах.

  Монтаж здійснювався в два етапи: 1 етап – установка закладних елементів на фасад і металокаркаса в цілому, потім обшивка штукатурка фасаду (загальнобудівельні роботи); 2 етап — установка скляних фрагментів даху і її герметизація. Взагалі реалізація таких проектів потребує ретельного попереднього розрахунку на міцність конструкції і на снігові і вітрові навантаження. Виходячи з цього підбирається перетин металоконструкції і товщина триплексированного скла даху. Все це було виконано у відповідності з усіма будівельними нормами.

  Навіть, за бажанням замовника, були придумані і змонтовані на каркасі скляного даху спеціальні гачки для підвісу вазонів з квітами, щоб забезпечити максимальний затишок і комфорт на тераса.

  Результати роботи ERAGLASS

  Терміни виготовлення і монтажу скляного даху – 15 робочих днів.

  Терміни монтажу скляного даху – 4 дні.

  Вгору