+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Брак площі у ванні та душові кабіни

  Одна з найпоширеніших проблем ванних кімнат – це брак площі, а тому встановлення скляної душової кабіни часто є найбільш підходящим варіантом. Такі кабіни виробляють з урахуванням можливостей приміщення і обстановки в ньому. Вони зручні, універсальні, естетичні і дуже привабливі. Стандартна ванна кімната з душовою кабіною з скла виглядає оригінально та унікально. В експлуатації такі скляні душові кабіни дуже зручні, вони служать довгі роки, оскільки їм не страшні високі температури і вологість, до того ж в обслуговуванні вони дуже прості.
  При виробництві душових кабін використовують загартоване скло, яке забезпечує безпеку користувачів. Додатковою перевагою є те, що скляну поверхню легко мити і, навіть після тривалого часу, вона зберігає «свіжий» вигляд.

  Є безліч варіантів установки душових кабін. Вони можуть бути змонтовані безпосередньо на підлогу, що здешевлює конструкцію і спрощує установку; також їх встановлюють на піддон, що передбачає різні конфігурації, що відповідають побажанням замовника і фантазій дизайнера. Скляні душові складаються з полегшеного скла, нержавіючої фурнітури і ущільнювачів, які забезпечують герметичність і звукоізоляцію. Якщо є бажання, скло душової кабіни матується з нанесенням візерунка або цільним полотном, можна також застосовувати фьюзинг для створення неповторного інтер’єру ванної кімнати. Іноді додатково використовуються душові перегородки зі скла та інші функціональні елементи.

  За вашим бажанням ви можете замовити душову кабінку з того дизайну, який вибрати з тих, що ми вам запропонуємо або ж ви самі розробите дизайн, і ми зробимо ваше замовлення таким, яким ви бачите його самі. Яким би ви не вибрали дизайн своєї душовою, вона стане прикрасою вашої ванної кімнати і створить там атмосферу тепла і затишку.

  Вгору