+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки в інтер’єрі сучасний спосіб подарувати простору легкості

  Все частіше дизайнери у власних проєктах стали використовувати скляні перегородки в інтер’єрі квартир, котеджів, заміських будинках, офісах та інших комерційних приміщеннях. Такі конструкції несуть в собі не лише декоративну функцію, вони здатні якісно зонувати приміщення, допомогти розширити простір та правильно розпорядитись вільною площею.

  скляна перегородка1

  Які існують переваги використання скляних перегородок в інтер’єрі?

  Використання перегородки зі скла в інтер’єрі надає безліч відчутних переваг. Плюсів в конструкціях достатньо, в цій статті ми акцентуємо увагу на найбільших важливих:

  • Простір набуває більшої відкритості. Встановлення скляних перегородок у квартирі, будинку чи офісі дозволяють залишати багато простору, а також гармонійно ділити його на зони. Використання розсувних конструкцій дозволяє трансформувати кімнату за бажанням, також це дуже гарна ідея для приміщень невеликих розмірів.
  • Більше природного світла. Стіна з ударостійкого скла не перешкоджає потраплянню сонячного променів, тому їх рекомендують встановлювати у приміщеннях де є лише одне вікно. В цілому монтаж скляних конструкцій є відмінним способом, який дозволяє додати природне світло навіть у темні куточки кімнати.
  • Розумне використання простору. Скло по товщині набагато менше ніж інші матеріали, перегородки з нього виходять майже непомітними та гарно вписуються в інтер’єрі, приміщення при цьому не захаращуючи простір.
  • Гарна перешкода для запахів. Особливістю конструкцій є те, що вони здатні дуже добре затримувати запахи. Така перевага є досить актуальною та корисною в інтер’єрі квартирі-студії, де є зонування вітальні та кухні, спальні та ванної кімнати.
  • Універсальність використання конструкцій. Скляні перегородки здатні гарно вписатися у будь-який інтер’єр. В залежності від стилю простору підбирають фактуру, колір та декор яким буде оздоблена перегородка.
  • Стильна прикраса приміщення. Завдяки великому різноманіттю варіантів такі вироби дійсно здатні стати справжньою окрасою простору. Поверхня конструкції може бути матовою, глянцевою, кольоровою з малюнком. Декор на перегородки наноситься в залежності від стилістики всього інтер’єру.

  Серед цих значних переваг також варто зазначити й те, що скло, котре використовується у перегородках, є повністю екологічним та найбільш безпечним матеріалом у використанні.

  В яких саме стилях інтер’єру можна зустріти скляні перегородки?

  скляна перегородка2

  Не лише в сучасних стилях інтер’єру по типу лофт чи мінімалізм мають попит скляні перегородки. Якщо такі вироби зробити розсувними, то їх можна сміливо використовувати на дачних верандах чи в оранжереї. Саме такі конструкції гармонійно впишуться у сільський стиль. Стаціонарні вироби можна встановлювати у будь-якій частині приміщення, також вони частіше використовуються у класичному стилі інтер’єру.

  Якщо ви поціновувач японського дизайну, то скляна перегородка седзи стане тим елементом, який може оригінально прикрасити простір приміщення.

  Зони в приміщеннях в яких використовуються скляні перегородки в якості практичного акценту в інтер’єрі
  До найбільш популярних місць де такі скляні конструкції мають практичну складову відносять:

  • Кухня-студія. Якщо зона кухні об’єднана з вітальнею чи гостиною, робоча зона знаходиться на виду, а аромати приготування їжі потрапляють у вітальню. Перегородка зі скла є правильним рішенням, запахи з кухні не заповнюватимуть приміщення повністю, а простір залишиться цілісним.
  • Приватні зони. Сучасні дизайнерські рішення можуть об’єднувати такі приміщення як спальня та ванна кімната. Використання перегородок зі скла можуть наповнити простір легкістю та простором.
  • Кабінет. Не в кожному приміщенні є можливість виділити цілу кімнату під робоче місце, тому дуже часто воно розташовується у спальні чи вітальні. Ідеальним варіантом відокремити для себе невеликий кабінет, є встановлення скляних перегородок.
  • Вхідна група. Темний чи тісний коридор можна дуже легко перетворити на сучасний простір. Для цього можна замість стіни у вітальню встановити прозору перегородку. Така конструкція при потраплянні у коридор відкриє гарний вид на вітальню та буде захисним бар’єром від пилу з вулиці.

  Скляні перегородки в інтерʼєрі здатні не лише функціонально зонувати простір приміщення, але й стати тим елементом який прикрасить та зробить його більш сучасним.

  Варіації відтінків скла в інтер’єрі

  Перегородки зі скла можуть мати різний колір, форму. фактуру, спосіб монтажу та відкриття. В цілому є велика кількість варіантів скла яке використовуєтся при створенні конструкцій:

  • Тоноване. Має стильний та оригінальний вигляд. Воно є найкращим рішенням для дизайну в стилі хай-тек чи модерн. Перегородка буде дуже нестандартно передати колір, особливо якщо в кімнату потрапляє багато природного світла.
  • Матове. Найчастіше таке скло використовують для перегородки між вітальнею та кухнею, спальнею і ванною кімнатою, тобто в тих місцях де дуже важливою є спокійна атмосфера. Таке скло гармонійно поєднується із будь-яким стилем в дизайні.
  • Прозоре. Воно використовується у будь-яких приміщеннях, так добре вписується в усі стилі. Підходить для простору де не дуже важлива приватність.
  • З малюнком. Він наноситься аерографом або робиться у техніці вітражу. Найчастіше такі перегородки виготовляють на замовлення з малюванням на них геометричних візерунків, квітів та іншого. Такі варіанти можна побачити у класичних інтер’єрах.
  • Кольорове. Для того, щоб кольори скла грали, в приміщенні має бути достатньо природного світла. Такі перегородки можна сміливо встановлювати у ванній кімнаті, в офісі, для зонування кухні та вітальні. В стилі інтер’єру поп-арт можна побачити такі конструкції.

  Також модно використовувати у якості перегородки сатинове чи прозоре скло у металевому каркасі, при цьому металева частина може бути пофарбована у будь-який відтінок. В залежності від типу скла, об’єму скляного полотна, декору та фактури ціна на скляні перегородки може дуже відрізнятися.

  Скляні перегородки та їх цікаві особливості

  Найчастіше в приміщеннях використовуються суцільноскляні вироби, але у сучасних дизайнерських проєктах можна зустріти саме розсувні варіанти. Такі вироби зі скла є більш функціональними та цікавими, оскільки такі полотна можна відкривати як з двох сторін та в один бік, все залежить від того як саме зручно буде вам.

  Незвичайним прийомом є використання перегородок із скла та високих міжкімнатних вікон. Вони якісно допоможуть відділити спальню від ванної при цьому залишивши природне світло у приміщенні.

  В цілому такі конструкції мають дуже велику кількість способів використання. Їх наявність здатна зробити більше світлим навіть найтемніше приміщення, а їх встановлення не займає дуже багато часу.

  Чому варто замовити скляні перегородки для інтер’єру в компанії Eraglass

  Скляна перегородка4

  Українська компанія Eraglass займається проєктуванням, виготовленням та монтажем різноманітних конструкцій зі скла і в тому числі сучасних скляних перегородок. Власне високотехнологічне виробництво дозволяє виготовляти не лише якісні та надійні конструкції, а також створювати дійсно справжні шедеври зі скла. Замовити скляні перегородки можна на сайті компанії заповнивши спеціальну форму чи подзвонивши по номеру телефону.

  Вгору